POPIEŽIAUS intencija gegužį – kad vienuoliai(ės), seminaristai augintų savo pašaukimą per ugdymą, leidžiantį jiems tapti patikimais Evangelijos liudytojais. ARKIVYSKUPIJOS – už vaikus ir M. Marijos užtarimo moterims puoselėjant motinystės dovaną

TEMA: ŠVENTASIS RAŠTAS ir LITURGIJA

KATALIKŲ BAŽNYČIOS ŠALTINIAI

1. Vatikano II Susirinkimas. Dogminė konstitucija apie Dievo Apreiškimą DEI VERBUM (1965)
  2. Vatikano II Susirinkimas. Konstitucija apie šventąją liturgiją SACROSANCTUM CONCILIUM (1963)
  3. Katalikų Bažnyčios katekizmas : 1 dalis > 1 skyrius > 2 poskyris (1997)
  4. Romos mišiolas. MIŠIŲ SKAITINIŲ TVARKA. Įvadas (LT 2022)

KITI KATALIKŲ BAŽNYČIOS DOKUMENTAI

1. Popiežius PRANCIŠKUS. Apaštališkasis laiškas motu proprio forma APERUIT ILLIS dėl Dievo Žodžio sekmadienio įvedimo (2019-09-30)
  2. Popiežius PRANCIŠKUS. Apaštališkasis laiškas DESIDERIO DESIDERAVI apie Dievo tautos liturginį ugdymą (2022-06-29)
  3. 3. Popiežius BENEDIKTAS XVI. Posinodinis apaštališkasis paraginimas VERBUM DOMINI apie Dievo žodį Bažnyčios gyvenime ir misijoje (2010-09-30)
  4. Kiti Bažnyčios dokumentai Šventojo Rašto tema lietuvių kalba (EIS)

KITI TEKSTAI

1. Kard. Raniero CANTALAMESSA OFM Cap. „Su nuolankumu priimkite neišsemiamą Žodį. Dogminės konstitucijos apie dieviškąjį Apreiškimą Dei Verbum apmąstymas“ (Artuma, 2024 sausis).
  2. Stephen J. BINZ. Pašnekesys su DIEVU skaitant Šventąjį Raštą. Šiuolaikinis požiūris į lectio divina (Gyvieji akmenėliai, 2009).
  3. ...

PAGALBA INTERNETE