ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

KMC veikla 2019 -2020 m.m.

1.       Spalio - lapkričio mėn. mokyklose vyks 4 kl. mokinių viktorina "Irkis į gilumą" I –as etapas.

2.       Gruodžio mėn. mokyklose vyks Advento - Kalėdų renginiai.

3.       Gruodžio mėn. paskutinę savaitę parapijoje vyks tarpmokyklinė Prakartėlių paroda.

4.       Gruodžio mėn. parapijos tikybos mokytojai aplankys Kauno taikomosios dailės mokyklą.

5.       Sausio mėn. 4 -ą savaitę Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyks II -asis 4 -ų klasių mokinių viktorinos "Irkis į gilumą" etapas.

6.       Vasario mėn. vyks tarpmokyklinis renginys skirtas pašvęstųjų metams paminėti. Jame dalyvaus   9 -12kl. mokiniai.

7.      Vasario mėn. planuojame dalyvauti KKC organizuojamoje 8 kl. mokinių olimpiadoje.

8.      Kovo mėn. planuojama metodinė diena. Tema „Laidotuvių papročiai Lietuvoje“. Lektorė s. R.Garnevičiūtė.

9.       Balandžio mėn. 26 d. parapijoje bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas.

10.     Gegužės 10, 17 ir 24 dienomis vyks vaikų Pirmosios Komunijos šventės.