Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC nariai

2019/20 m.m.

KMC vadovė Ieva Raugaitė  tel. nr. 862431645

- 2 kunigai: Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas , Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos kapelionas kun. Pedro Pich.

- 1 vienuolės: Inga Rukaitė FMA.

- 8 tikybos mokytojai yra pasauliečiai.

- 3 katechetai: Rebeka, Ugne, Marija ir Matas.

Tikybos mokytojų kvalifikaciniai laipsniai:

- 2 mokytojos metodininkės (s.IngaRukaite FMA ir Ieva Vasiliauskienė); 3 vyr. mokytojai (Egidijus Randis, Rima Mažeitavičiūtė, Margarita Kantaitė); 3 mokytojai (Ieva Raugaitė, Gabrielė Rakašytė, Alvydas Rakauskas).

1.     Rugsėjo mėn. rugsėjo 12d. Juozo Urbšio mokykla važiuos į katalikiškų mokyklų dieną Šiluvoje, o rugsėjo 14d. kelios mokyklos dalyvaus jaunimo dienoje Šiluvoje.

2.     Spalio - lapkričio mėn. mokyklose vyks 4 kl. mokinių viktorina "Irkis į gilumą" I –as etapas.

3.     Spalio – gegužės mėn. parapijoje vyks Alfa kursas sutvirtinamiesiems ir pasiruošimas Pirmai Komunijai.

4.     Lapkričio mėn. 16d. mokyklos važiuoja į krikščioniškos muzikos festivalį „Sielos“.

5.     Gruodžio mėn. mokyklose vyks Advento - Kalėdų renginiai.

6.     Gruodžio mėn. paskutinę savaitę parapijoje vyks tarpmokyklinė Prakartėlių paroda.

7.     Sausio mėn. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyks II -asis 4 -ų klasių mokinių viktorinos "Irkis į gilumą" etapas.

8.     Vasario mėn. planuojame dalyvauti KKC organizuojamoje 8 kl. mokinių olimpiadoje.

9.     Kovo mėn. vyks renginys sutvirtinamiesiems „Užtvirtink“.

10.  Gegužės mėn. parapijoje bus teikiami Pirmos Komunijos Sutvirtinimo sakramentas.

11.  Birželio 26-28d. parapijos mokyklos važiuos į Lietuvos Jaunimo dienas Šiauliuose.

Kauno Gerojo Ganytojo parapijos mokyklos, kuriose dėstoma tikyba:

Kauno Dainavos pagrindinė m-kla

Kauno A. Stulginskio mokykla – daugiafunkcinis centras

Kauno V. Kuprevičiaus pagrindinė m-kla

Kauno J. Urbšio katalikiška vid. m-kla

Kauno Mechanikos m-kla

Kauno Buitinių paslaugų ir verslo m-kla

Kauno Taikomosios dailės m-kla

Kauno statybininkų rengimo centras

Mokyklose tikybos mokytojai organizuoja ir praveda Vėlinių, Advento, Kalėdinius, Gavėnios, Velykinius renginius, išvykas, rekolekcijas mokytojams ir mokiniams, gerumo akcijas.