PAMALDŲ TVARKA

ŠV. MIŠIOS švenčiamos

Sekmadieniais ir privalomose šventėse: 8 val., votyva – 9 val., suma – 10.30 val., jaunimui – 12 val.
Mokslo metų laiku sekmadieniais 13 val. aukojamos katechetinės šv. Mišios, skirtos besiruošiantiems Pirmajai Komunijai, Sutvirtinimui ir jų tėvams.

Šiokiadieniais 9 ir 18 val.
Šeštadieniais 9, 10 ir 18 val.

Šv. Mišios už ligonius yra švenčiamos pirmaisiais mėnesio trečiadieniais 18 val. Jų metu  norintiems yra teikiamas Ligonių patepimo sakramentas.
Šv. Mišios prie Švč. Jėzaus Širdies aukotojų intensija švenčiamos pirmaisiais mėnesio penktadieniais 18 val. 17 val.  pravedama Švč. Sakramento adoracija, kalbama Švč. Jėzaus Širdies litanija ir Atsiteisimo malda.
Šv. Mišios prie Švč. Mergelės Marijos aukotojų intensija švenčiamos pirmaisiais mėnesio šeštadieniais 18 val. Po Šv. Mišių – Švč. M. Marijos litanija ir Pasiaukojimo malda.

ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA pirmaisiais mėnesio penktadieniais vasarą – 17–18 val., žiemą – nuo rytinių iki vakarinių šv. Mišių. Pirmasiais mėnesio sekmadieniais pradedama po 9 val. šv. Mišių ir baigiama Eucharistine procesija prieš 10.30 val. šv. Mišias.

KITOS PAMALDOS:
Gegužinės – visą gegužės mėnesį 17.30 val.
Birželinės – visą birželio mėnesį 18.30 val.
Rožinio malda – visą spalio mėnesį 17.30 val.
„Graudūs verksmai“ giedami Gavėnios sekmadieniais 7.40 val.
Kryžiaus kelio apmąstymas Gavėnios laikotarpio penktadieniais 17.30 val.
„Marijos valandos“ giedamos Advento sekmadieniais 7.40 val.

Išpažinčių klausoma prieš kiekvienas šv. Mišias bažnyčioje.

Šv. Mišios prie šv. Jono Pauliaus II švenčiamos kiekvieno mėnesio 22 dieną 12 val.