Dėl Gyventojo Pajamų Mokesčio 2 proc. skyrimo

Nuoširdžiai dėkojame visiems, remiantiems Kauno Gerojo Ganytojo parapiją 2 % gyventojo pajamų mokesčiu (toliau GPM). Gauta parama buvo panaudota bažnyčios statybai ir vidaus įrengimui. Mums labai reikalingas Jūsų palaikymas bei parama, todėl kviečiame ir šiemet pasinaudoti nieko Jums nekainuojančia teise ir dalį sumokėto GPM skirti parapijai. Nepasinaudojus šia galimybe, pinigai liks valstybės biudžete. Prašymo formą galima užpildyti parapijos kanceliarijoje, kuri yra bažnyčios patalpose, taip pat ten galime gauti ranka pildomų prašymų formų su mūsų rekvizitais.

Rekvizitai:

Kauno Gerojo Ganytojo parapija

Įm. kodas: 192073866

V. Krėvės pr. 95a, LT - 50369 Kaunas

Kauno arkivyskupijos kredito unija

Banko kodas 50108

Sąskaitos numeris: LT 535 0108 0001 4000 616

Jūsų parama tikrai pasieks gavėją, jei teisingai užpildysite formą laikydamiesi šių reikalavimų:

• Forma pildoma tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis, ryškiai, vienos spalvos rašymo priemone.
  • Užpildomi visi formos laukeliai, nurodant: asmens duomenis, ataskaitinį laikotarpį, paramos gavėjo rekvizitus.
  • Prašymas turi būti pasirašytas.
  • Nepamirškite nurodyti , kiek procentų skiriate paramos gavėjui.

Svarbu žinoti:

• Kiekvienas rėmėjas gali pateikti tik vieną prašymą. t.y. tik vieną formą FRO512, kurioje galima nurodyti kelis paramos gavėjus ir jiems paskirstyti  2 % (pvz. 1,5 % - vienam paramos gavėjui ir  0,5 % - antrajam). Norint paremti daugiau kaip 2 paramos gavėjus, reikia naudoti papildomą prašymo lapą FR0512P. Užpildžius 2 prašymus FR0512, vienas jų bus atmestas ir parama nepasieks gavėjo. Čia FR0512 pildymo pavyzdys.
  • Jei prašyme procentais nurodyta pajamų mokesčio dalis, apskaičiavus pervestiną sumą , sudaro mažiau nei 10 litų, tai tokia suma paramos gavėjams nepervedama.

Pakeista prašymų pateikimo tvarka:
Prašymas gali būti tiesiogiai įteiktas VMI darbuotojui arba paštu adresu: A. Europos pr. 105, 44500, Kaunas

Jei deklaruojate pajamas, forma FR0512 turi būti pateikiama kartu su metine pajamų mokesčio deklaracija.

Klebonas