Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija gegužį – kad vienuoliai(ės), seminaristai augintų savo pašaukimą per ugdymą, leidžiantį jiems tapti patikimais Evangelijos liudytojais. ARKIVYSKUPIJOS – už vaikus ir M. Marijos užtarimo moterims puoselėjant motinystės dovaną

Votyvos

Votyvos choristai gieda sekmadieniais 9 val. šv. Mišių metu.

Nuotraukoje - choristai 2013 m. šv. Cecilijos dieną.

       

   Klebonui paraginus  2001 m., rugsėjo mėn., buvo pradėtas rinkti jaunų moterų ansamblis, kuriam vadovavo parapijos vargonininkė Daiva Redžepovienė. Šiam ansambliui buvo pavesta giedoti 10- os val. - votyvos šv. Mišiose. Pradžioje giedojo 2 - 3 moterys, palaipsniui ansamblis pasipildė naujomis narėmis, kiek vėliau ir vyrais. Nuo 2004 iki 2006 m. ansambliui vadovavo Dalia Mankutė. Tuomet kolektyvas prasiplėtė iki 14 narių. Dėl įvairių aplinkybių dalis jų pradėjo nebegiedoti. 2007 m. vėl pradėjus vadovauti ansambliui Daivai Redžepovienei buvo pakviesta dalis jaunų merginų iš jaunimo choro įsijungti į šį ansambį. Tuomet giedančiųjų kolektyvas išaugo iki 18 narių. Pradėjus jaunimui studijuoti, kurti šeimas nutrūko jų giedojimas. 2008 m., rugsėjo mėn. vadovavimą perėmė Ramūnas Tilvikas, o nuo lapkričio mėn. vadovu tapo vienas iš giedančių ansamblyje vyrų - Artūras Šakalys. Pradėjus jam vadovauti, jo paties iniciatyva, buvo sukurtas choro internetinė svetainė, kurios dėka giedantieji gali savarankiškai pasiruošti giedoti būsimoms šv. Mišioms.

    Šiuo metu ansamblyje gieda 7- ios (34 - 59 m.) moterys. Kolektyvas ne tik gieda 9 - os val. šv. Mišiose, bet ir palaiko tarpusavio draugiškus ryšius. Pagal savo interesus, pomėgius. Kartu su sumos choristais prisijungia prie klebono organizuojamų ekskursijų, Cecilijos (choristų) dienos šventimo, Kalėdų proga, prie simbolinių vaišių, yra susiburiama kieno nors namuose, kurių metu organizuojami žaidimai, dalinamasi savo pomėgiais.

     Votyvos choro vadovas Artūras Šakalys.

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas