2020-07-03

·       Liepos 6 dieną, pirmadienį

·       Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena. Šv. Mišios vyks 9.00 ir 18.00 val.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

·       Šio mėnesio Šv. Tėvo intencija melstis, kad šių laikų šeimas lydėtų meilė, pagarba ir patarimas.

·       Liepos 1-12 d. Žemaičių Kalvarijoje atlaidai.

·       Liepos 5-12 d. Marijampolėje pal. Jurgio Matulaičio atlaidai.

2020-06-10

SKELBIMAI.

·       Šį sekmadienį Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo šventė (Devintinės). Po sumos Šv. Mišių Devintinių procesija.

·       Birželio 21 dieną, sekmadienį mūsų bažnyčioje  Šv. Jono Krikštytojo atlaidai. Sumos Šv. Mišias aukos kunprofteol. dr. Romualdas Dulskis.

·       Birželio 22 dieną, pirmadienį 12.00 val. mūsų bažnyčioje Šv. Mišios prašant Šv. Jono Pauliaus II užtarimo. Šv. Mišias aukos Kun. Jonas Stankevičius su savo kurso kunigais.

·       Kauno arkivyskupo Kęstučio Kėvalo ingresas į Kauno arkikatedrą planuojamas birželio 24 dieną  11.00 valandą.

·       Prašome, kas galite, skirti Bažnyčiai 1,2 procento savo pajamų mokesčio (iki liepos mėnesio 2 dienos).

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2020-06-05

SKELBIMAI.

·       Šį sekmadienį Švč. Trejybės iškilmė, taip pat Tėvo diena. Kviečiame pasimelsti už savo tėvelius ir juos pasveikinti.

·       Birželinės pamaldos į Švč. Jėzaus Širdį šiokiadieniais po vakarinių Šv. Mišių.

·       Ateinantį sekmadienį Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo šventė (Devintinės). Po sumos Šv. Mišių Devintinių procesija.

·       Prašome, kas galite, skirti Bažnyčiai 1,2 procento savo pajamų mokesčio (iki liepos mėnesio 2 dienos).

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2020-05-10

SKELBIMAI.

·       Gegužinės pamaldos mūsų bažnyčioje  šiokiadieniais 17.30 val.

·       Gegužės 22 dieną, penktadienį  12.00 val. Šv. Mišios prašant Šv. Jono Pauliaus II  užtarimo .

·       Gegužės 24 dieną, sekmadienį Viešpaties Žengimas į Dangų (Šeštinės).

2020-03-06

SKELBIMAI.

·       Kovo 11 dieną   trečiadienį, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, vakarinėse Šv. Mišiose melsimės už Tėvynę Lietuvą.  Po Šv. Mišių giedosime Lietuvos himną.

·       Taip pat kovo 11 dieną 10.00 val. Kauno arkikatedroje bus aukojamos iškilmingos Šv. Mišios už Lietuvą. Vyskupai kviečia tikinčiuosius dalyvauti šiose Šv. Mišiose.

·       Kovo 15 dieną sekmadienį, po sumos Šv. Mišių mūsų bažnyčioje, konferencijų salėje susitikimas prie kavos puodelio su Arkivyskupijos Šeimos centro atstovėmis.

·       Kryžiaus kelias einamas penktadieniais 17.00 val., Graudūs verksmai giedami sekmadieniais 7.30 val.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos