2019-06-10

Šiandien Šv. Dvasios Atsiuntimo šventė - SĖKMINĖS.

·       Ateinantį sekmadienį,  birželio  16 dieną , Švč. Trejybės šventė.

·       Primename , kad katalikams Velykiniai išpažinčiai nustatytas laikas Lietuvoje iki birželio 29 d.

·       Birželio mėnesį, šiokiadieniais pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei mūsų bažnyčioje 17.30 val.

Birželio 14 dieną  mūsų Bažnyčioje 18.40 val ROŽINIO PILIGRIMYSTĖ .

2019-05-24

1.   Šį sekmadienį mūsų bažnyčioje Marijos Radijo savanoriai renka aukas naujo pastato statybai.

2.    Birželio mėnesį prasideda pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei (šiokiadieniais Švč. Jėzaus Širdies litaniją skaitysime 17.30 val.).

3.    Birželio 2 dieną, sekmadienį Tėvo diena. kviečiame pasimelsti už gyvus ir mirusius tėvus.

2019-05-10

SKELBIMAI

·     Šiandien mūsų bažnyčioje Gerojo Ganytojo atlaidai. Taip pat 12.00 val. Šv. Mišių metu bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas.             Po Šv. Mišių konferencijų salėje koncertuos ansamblis „Sūduva“.

·     Šiandien Meldžiamės už kunigus ir naujus pašaukimus.

·  Gegužinės pamaldos Švč. Mergelės Marijos garbiai mūsų bažnyčioje šiokiadieniais 17.30 val.. Kviečiame dalyvauti.

·   Gegužės 17 dieną, Penktadienį 18.40 val. parapijos Rožinio piligrimystė ( atstumas 4 km). Kviečiame jungtis visus.

·     Gegužės 15 d. Kauno kunigų seminarija (A. Jakšto g. 1) kviečia į atvirų durų vakarą. Pradžia 17.30 val

·     Kviečiame į susitikimą tarptautinės Šeimos dienos proga!
Gegužės 16 d. 18 val. Papilio g. 5, tema „Įkvėpianti tėvystė: kaip palydėti vaiką į jo pašaukimą?“ kalbės doc. dr. Nijolė Liobikienė, savo patirtimi dalysis penkių vaikų tėvai Rasa ir Vitalis Lizdeniai bei kunigas Gabrielius Satkauskas. Jūs turėsite galimybę užduoti klausimus, diskutuoti ir pasivaišinti kava.

2019-04-28

Šiandien Dievo Gailestingumo Sekmadienis.

·       Nuo gegužės mėnesio prasideda Gegužinės pamaldos Švč. Mergelės Marijos garbiai. (kas dieną prieš vakaro Šv. Mišias).

·       Gegužės 1 diena, pirmas mėn. trečiadienis. Mūsų bažnyčioje 18.00 val. Šv. Mišių metu melsimės už  Ligonius.

·       Gegužės 3 diena, pirmas mėn. penktadienis. Vakarinėse Šv. Mišiose melsimės į Jėzaus Švenčiausiąją Širdį.

·       Gegužės 4 diena, pirmas mėn. šeštadienis. Vakarinėse Šv. Mišių metu melsimės prašydami Švč. Mergelės užtarimo.

·       Gegužės 5 dieną švęsime Motinos dieną.

·       Gegužės 12 dieną mūsų bažnyčioje Gerojo Ganytojo atlaidai. Taip pat 12.00 val. Šv. Mišių metu bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas.

·       Dėkojame visiems, kurie skiria mūsų bažnyčiai 2 procentus pajamų mokesčio dalies.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

2019-04-12

Šiandien Viešpaties Kančios Verbų sekmadienis.

·       Ateinančią savaitę Didysis Velykinis tridienis:

Didįjį ketvirtadienį, 18.00 val. Paskutinės Vakarienės  šv. Mišios. Minime Švč. Euharistijos įsteigimą.

Didįjį penktadienį, 18.00 val.  Kristaus Kančios pamaldos . Pamaldų metu renkama  rinkliava Šv. Žemės bažnyčioms paremti.

Po pamaldų 20.00 val. kviečiame eiti Kryžiaus kelią iš Kauno Arkikatedros bazilikos į santaką. (turėti žvakutes)

Didįjį Šeštadienį, 20.00 val. Velykų vigilijos apeigos (Ugnies, Velykų žvakės, vandens šventinimas, Krikšto pažadų atnaujinimas). Prašom atsinešti žvakutes Krikšto pažadų atnaujinimui.

Didįjį Šeštadienį, nuo 9.00 iki 20.00 val. vyks Švč. Sakramento adoracija. Kviečiame adoruoti.

Balandžio 21 dieną, sekmadienį Viešpaties Prisikėlimas (Velykos).

Prisikėlimo iškilmingos Šv. Mišios ir procesija 8.00 val. ryte.

Sekančios Šv. Mišios 10.30 ir 12.00 val.

·       Antrą Velykų dieną, pirmadienį - šv. Mišios sekmadienio tvarka.