2018-11-29

Šiuo sekmadienių prasideda Advento liturginis laikas, kurio metu susilaikome nuo triukšmingu pasilinksminimų. Taip pat prasideda Carito organizuojama žvakelių platinimo akcija „Gerumas mus vienija“ ir aukų rinkimas Carito valgyklai.

·       Grudžio 6 dieną, ketvirtadienį 15 val. kviečiame į senjorų susitikimą.

·       Gruodžio 4 dieną, antradienį 18 val. Šv Mišių metu meldžiame Šv. Antano užtarimo.

·       Gruodžio 5 dieną,trečiadienį 18 val. Šv Mišių metu meldžiamės už ligonius.

·       Gruodžio 7 dieną, penktadienį visos dienos adoracija. Vakarinių Šv. Mišių metu meldžiamės į Švč. Jėzaus Širdį.

·       Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti. Surinkta 8300 eu , liko surinkti dar 34000 eu.

2018-11-23

SKELBIMAI

·       Šį sekmadienį  KRISTAUS, VISATOS VALDOVO IŠKILMĖ. Suteikiami visuotiniai atlaidai tikintiems, kurie viešai kalba žmonijos paaukojimo Jėzui Kristui Karaliui maldą.

·       Lapkričio 28 dieną, trečiadienį mūsų bažnyčioje 19 val. Alfa kurso paskaita „Jėzus mano gelbėtojas“.

·       Gruodžio 1 dieną - Pirmas mėnesio šeštadienis, vakarinėse Šv. Mišiose melsimės prašant  Švč Mergelės  Marijos pagalbos..

·       Gruodžio 2 dieną -  I Advento sekmadienis. Bus iškilmingai šventinami kalėdaičiai. Taip pat prasideda Carito organizuojama žvakelių platinimo akcija „Gerumas mus vienija“ ir aukų rinkimas Carito valgyklai.

2018-11-16

SKELBIMAI

·     Šį sekmadienį  Pasaulinė vargstančiųjų diena. POPIEŽIAUS ŽINIA VARGŠŲ DIENAI. MYLĖKIME NE ŽODŽIAIS, BET DARBAIS. Taip pat šiandien Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti.

·     Lapkričio 19 dieną pirmadienį, 18.30 kun. Nerijaus Pipiro vakaras. Prisiminimai iš kelionės po Rusijos vienuolynus.

·      Lapkričio 22 dieną 12 val. mūsų bažnyčioje Šv. Mišios prašant Šv. Jono Pauliaus II užtarimo. Šv. Mišias aukos vyskupas Eugenijus Bartulis. (bus galima įsigyti 2019 metų kalendorių).

·       Lapkričio 23 dieną 18.30 Senjorų grupės susitikimas.

·       Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti.

2018-11-06

SKELBIMAI

·       Šiandien prasideda Didieji Aušros Vartų atlaidai Vilniuje, pasibaigs lapkričio18 dieną.

·       Ateinantį sekmadienį, 18 dieną Vargšų dieną. POPIEŽIAUS ŽINIA VARGŠŲ DIENAI. MYLĖKIME NE ŽODŽIAIS, BET DARBAIS

·       Mūsų parapijos Caritas lapkričio 15 dieną 12 val. vargšus vaišins karšta sriuba ir šilta bendryste prie Saulėtekio parduotuvės centro.

·       Lapkričio 19 dieną pirmadienį, 18.30 kun. Nerijaus Pipiro vakaras, prisiminimai iš kelionės po Rusijos vienuolynus.

·       Lapkričio 23 dieną 18.30 Senjorų grupės susitikimas.

·       Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti.

2018-11-04

• Vėlinių aštuondienį  (lapkričio 1–8 d.) aplankius kapines ir  pasimeldus už mirusiuosius gaunami visuotiniai atlaidai mirusiems.
  • Ateinantį penktadienį lapkričio 9 dieną mūsų bažnyčioje vyks visą dieną Švenčiausiojo sakramento adoracija.