2019-08-08

SKELBIMAI

·        Rugpjūčio 14 dieną, po vakarinių Šv. Mišių Švč. Sakramento adoracija  iki 20.00 val.

·        Rugpjūčio 15 dieną, ketvirtadienį Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų šventė (Žolinė). Mūsų bažnyčioje Žolinės atlaidai. Šv. Mišios sekmadienio tvarka (po kiekvienų Šv. Mišių šventinsime žolynus ir vaisius). Po 12.00 val. Šv. Mišių kultūrinė programa.

·        Taip pat rugpjūčio 15 dieną Pažaislio vienuolyne Žolinės atlaidai.  Pagrindinės Šv. Mišias 15.00 val. kurias aukos apaštalinis administratorius vysk. Algirdas Jurevičius. Po Šv Mišių kultūrinė programa.

·        Ateinančią savaitę (19.08.12-18 dienomis) Krekenavos ir Pivašiūnų bažnyčiose vyks Švč. Mergelės Marijos atlaidai.

2019-07-28

·       Rugpjūčio 2 dieną, penktadienį  vakarinėse Šv. Mišiose melsimės į Švč. Jėzaus Širdį aukotojų intencijomis. Nuo 17.00 iki 18.00 val. Švč. Sakramento adoracija.

·       Rugpjūčio 3 dieną, šeštadienį vakarinėse Šv. Mišiose melsime prašydami Švč. Mergelės Marijos užtarimo aukotojų intencijomis.

·       Ateinanti sekmadienį po sumos Šv. Mišių Eucheristinė procesija.

·       Caritas atostogauja nuo liepos 3 dienos iki rugpjūčio 7 dienos.

2019-06-23

SKELBIMAI

·       Šiandien švenčiame Devintines. Mūsų bažnyčioje Šv. Jono Krikštytojo atlaidai.Taip pat Kauno Arkikatedros bazilikoje po 12 val. Šv. Mišių  kviečiame į procesiją po Santakos parką.

·       Pirmadienį, birželio 24 d. Kauno Arkikatedroje bazilikoje 11.00 val. Šv. Mišios  Šv. Jono Krikštytojo garbei. Vyskupai kviečia dalyvauti kunigus ir tikinčiuosius.

·        Ministrantų stovykla: 2019 m. LIEPOS 2–5 dieną (dalyvių amžius nuo 13 iki 20 metų);  2019 m. LIEPOS 9–12 dieną (dalyvių amžius nuo 6 iki 12 metų)
Registruotis el.paštu iki birželio 25 d. (
kn.stovyklos@gmail.com).

·       Primename , kad katalikams Velykiniai išpažinčiai nustatytas laikas Lietuvoje iki birželio 29 d.

·       Birželio mėnesį, šiokiadieniais pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei mūsų bažnyčioje 18.30 val.

2019-06-10

Šiandien Šv. Dvasios Atsiuntimo šventė - SĖKMINĖS.

·       Ateinantį sekmadienį,  birželio  16 dieną , Švč. Trejybės šventė.

·       Birželio mėnesį, šiokiadieniais pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei mūsų bažnyčioje 17.30 val.

Birželio 14 dieną  mūsų Bažnyčioje 18.40 val ROŽINIO PILIGRIMYSTĖ .

2019-05-24

1.   Šį sekmadienį mūsų bažnyčioje Marijos Radijo savanoriai renka aukas naujo pastato statybai.

2.    Birželio mėnesį prasideda pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei (šiokiadieniais Švč. Jėzaus Širdies litaniją skaitysime 17.30 val.).

3.    Birželio 2 dieną, sekmadienį Tėvo diena. kviečiame pasimelsti už gyvus ir mirusius tėvus.