2020-01-03

Sausio 6 dieną, pirmadienį, KRISTAUS APSIREIŠKIMAS (TRYS KARALIAI).
Šv. Mišios aukojamos 8.00; 10.00; 18.00 val.

2019-12-06

SKELBIMAI.

·       Šiandien II ADVENTO SEKMADIENIS.

·       Gruodžio 14 - 15 dienomis mūsų bažnyčioje Advento rekolekcijos. Jos prasidės gruodžio 14 dieną 17.00 val. Susitaikinimo pamaldomis. Rekolekcijas ves  Kun.  Romualdas Dulskis.

·       Gruodžio 14 dieną 12.00 val. mūsų bažnyčioje šv. Mišias aukos kun. Paliokas už Kanos Šeimų bendruomenę.

·       Kalėdaičių mūsų bažnyčioje galima įsigyti kiekvieną dieną  vestibiulyje.

·       Advento metu mūsų bažnyčioje vyksta akcija Gerumas mus vienija, kurios metu Caritietės platina žvakutes, o už surinktas aukas remia stokojančius.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2019-11-28

SKELBIMAI.

·       Šiandien I ADVENTO SEKMADIENIS .

·       Gruodžio 3 dieną, antradienį vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės Šv. Antano užtarimo.

·       Gruodžio 4 dieną, trečiadienį vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės už ligonius.

·       Gruodžio 5 dieną, ketvirtadienį 15.00 val. renkasi senjorai.

·       Gruodžio 6 dieną, penktadienį po 8.00 val. Šv. Mišių iki 18.00 val. Švč. Sakramento adoracija.

·     Gruodžio 7 dieną, šeštadienį 18.00 val. mūsų bažnyčioje Šiaulių vyskupas E. Bartulis aukos Šv. Mišias , kurių metu melsimės Švč. Mergelės Marijos užtarimo. Po Šv. Mišių vyks 2020 m kalendoriaus pristatymas. Po Šv. Mišių vyskupą sveikinsime gimtadienio proga.

·       Gruodžio 14 - 15 dienomis mūsų bažnyčioje Advento rekolekcijos.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2019-11-22

Lapkričio 27 dieną, ketvirtadienį 19.00 val. „Alfa“ susitikimas (suaugusiems) tema: „Kodėl ir kaip aš meldžiuosi? “.

·     Gruodžio 1 dieną, sekmadienį I Advento Sekmadienis.

·     Gruodžio 7 dieną, šeštadienį 18.00 val. mūsų bažnyčioje Šiaulių vyskupas E. Bartulis aukos Šv. Mišias , po kurių vyks 2020 m kalendoriaus pristatymas. Po Šv. Mišių vyskupą sveikinsime gimtadienio proga.

2019-11-15

SKELBIMAI.

·     Ateinantį sekmadienį KRISTAUS KARALIAUS IŠKILMĖ .

·     Šis sekmadienis - Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Po sumos Šv. Mišių susitikimas su policijos atstovais, taip pat tą proga dainininkė Judita Leitaitė po sumos Mišių pagiedos kelias giesmes.

·     Lapkričio 21 dieną, ketvirtadienį 15 val. senjorų susitikimas.

·    Lapkričio 22 dieną, 12 val. Šv. Mišiose melsime Šv. Jono Pauliaus II užtarimo.  Po vakaro Šv. Mišių Rožinio piligrimystė aplink parapiją.

·    Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.