2019-12-06

SKELBIMAI.

·       Šiandien II ADVENTO SEKMADIENIS.

·       Gruodžio 14 - 15 dienomis mūsų bažnyčioje Advento rekolekcijos. Jos prasidės gruodžio 14 dieną 17.00 val. Susitaikinimo pamaldomis. Rekolekcijas ves  Kun.  Romualdas Dulskis.

·       Gruodžio 14 dieną 12.00 val. mūsų bažnyčioje šv. Mišias aukos kun. Paliokas už Kanos Šeimų bendruomenę.

·       Kalėdaičių mūsų bažnyčioje galima įsigyti kiekvieną dieną  vestibiulyje.

·       Advento metu mūsų bažnyčioje vyksta akcija Gerumas mus vienija, kurios metu Caritietės platina žvakutes, o už surinktas aukas remia stokojančius.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2019-11-28

SKELBIMAI.

·       Šiandien I ADVENTO SEKMADIENIS .

·       Gruodžio 3 dieną, antradienį vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės Šv. Antano užtarimo.

·       Gruodžio 4 dieną, trečiadienį vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės už ligonius.

·       Gruodžio 5 dieną, ketvirtadienį 15.00 val. renkasi senjorai.

·       Gruodžio 6 dieną, penktadienį po 8.00 val. Šv. Mišių iki 18.00 val. Švč. Sakramento adoracija.

·     Gruodžio 7 dieną, šeštadienį 18.00 val. mūsų bažnyčioje Šiaulių vyskupas E. Bartulis aukos Šv. Mišias , kurių metu melsimės Švč. Mergelės Marijos užtarimo. Po Šv. Mišių vyks 2020 m kalendoriaus pristatymas. Po Šv. Mišių vyskupą sveikinsime gimtadienio proga.

·       Gruodžio 14 - 15 dienomis mūsų bažnyčioje Advento rekolekcijos.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2019-11-22

Lapkričio 27 dieną, ketvirtadienį 19.00 val. „Alfa“ susitikimas (suaugusiems) tema: „Kodėl ir kaip aš meldžiuosi? “.

·     Gruodžio 1 dieną, sekmadienį I Advento Sekmadienis.

·     Gruodžio 7 dieną, šeštadienį 18.00 val. mūsų bažnyčioje Šiaulių vyskupas E. Bartulis aukos Šv. Mišias , po kurių vyks 2020 m kalendoriaus pristatymas. Po Šv. Mišių vyskupą sveikinsime gimtadienio proga.

2019-11-15

SKELBIMAI.

·     Ateinantį sekmadienį KRISTAUS KARALIAUS IŠKILMĖ .

·     Šis sekmadienis - Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Po sumos Šv. Mišių susitikimas su policijos atstovais, taip pat tą proga dainininkė Judita Leitaitė po sumos Mišių pagiedos kelias giesmes.

·     Lapkričio 21 dieną, ketvirtadienį 15 val. senjorų susitikimas.

·    Lapkričio 22 dieną, 12 val. Šv. Mišiose melsime Šv. Jono Pauliaus II užtarimo.  Po vakaro Šv. Mišių Rožinio piligrimystė aplink parapiją.

·    Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2019-11-03

SKELBIMAI.

·       Primename, kad Vėlinių aštuondienio metu galime laimėti visuotinius atlaidus mirusiems maldingai aplankant kapus. Sąlygos gauti atlaidus: nebūti prisirišusiam prie nuodėmės arba atlikti išpažintį, priimti Šv. Komuniją ir pasimelsti popiežiaus intencija.

·       Lapkričio 5 dieną, antradienį, vakarinėse Šv. Mišiose melsimės prašydami Šv. Antano užtarimo.

·       Lapkričio 6 dieną, trečiadienį, vakarinių Šv. Mišių metu, sergantiems teiksime Ligonių sakramentą.

·       Lapkričio 10-17 dienomis Vilniaus Aušros Vartų  Šventovėje  Švč.  Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos  atlaidai.

·       Lapkričio 13 dieną, trečiadienį 19.00 val. renkasi suaugusiųjų sielovados grupė „Alfa“ (tema „Kaip įmanoma tikėti?“ ).

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.