ŠVENTOJO TĖVO intencija birželį – už krikščioniškas šeimas, kad savo kasdieniame gyvenime jos įkūnytų bei patirtų besąlygišką meilę ir šventumą. ARKIVYSKUPIJOS – už popiežiaus Pranciškaus pradėtą Sinodinį kelią, kad Viešpats toliau vestų juo Bažnyčią.

2022-06-29

„Malda – tai svarbiausia Dievo tautos parama misionieriams. Šiandien gera proga savęs paklausti: ar aš meldžiuosi už misionierius? Ar meldžiuosi už tuos , kurie tolimose šalyse skelbia ir liudija Dievo Žodį? Pagalvokime.“
Popiežius Pranciškus

Liepos 3 d., sekmadienį, 10.30 val. Šv. Mišias aukos misionierius kunigas KASTYTIS KAZYS ŠULČIUS

Po Šv. Mišių paskaita „MISIJOS KAZACHSTANE“, suneštinė agapė – pabendravimas prie kavos puodelio su kun. Kastyčiu.

2022-06-28

Liepos 2–12 d. DIDIEJI ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS ATLAIDAI

PROGRAMA >>

2022-06-28

Pamaldų tvarka pirmąją LIEPOS savaitę – penktadienį ir šeštadienį

Liepos 1 d. – pirmasis mėnesio penktadienis
Švč. Sakramento adoracija nuo 17 val. Vakarinėse Šv. Mišiose melsimės aukotojų intencijomis į Švč. Jėzaus Širdį. Prieš Mišias – Švč. Jėzaus Širdies litanija ir Atsiteisimo malda.

Liepos 2 d. – pirmasis mėnesio šeštadienis. Švč. M. Marijos, Šeimų karalienės šventė
Vakarinėse Šv. Mišiose melsimės aukotojų intencijomis prašant Švč. M. Marijos pagalbos. Po Šv. Mišių – Švč. M. Marijos litanija ir Pasiaukojimo malda.