2020-11-24

SKELBIMAI

·       Šiandien I Advento sekmadienis.

·       Gruodžio 1 dieną, antradienį vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės Šv. Antano užtarimo.

·       Gruodžio 3 dieną, trečiadienį vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės už ligonius.

·       Gruodžio 4 dieną, penktadienį po 9.00 val. Šv. Mišių iki 18.00 val. Švč. Sakramento adoracija. Vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės į Švč. Jėzaus Širdį.

·       Gruodžio 5 dieną, šeštadienį 18.00 val. Šv. Mišiose melsimės Švč. Mergelės Marijos užtarimo.

·       Gruodžio 8 dieną, antradienį Švč. Mergelės Marijos Nekaltasis prasidėjimas.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos, kalėdaičių ir kalėdinių žvakelių. Taip pat renkamos aukos Carito valgyklai.

2020-11-04

SKELBIMAI

·       Šiandien Pasaulinė vargstančiųjų diena.

·       Lapkričio 14-22  dienomis Vilniuje Aušros vartų šventovėje atlaidai.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini:

11.16  (M) – Švč. Mergelė Marija, Gailestingumo Motina  .

11.17 (M) – Šv. Elzbieta Vengrė, vienuolė.

11.20 (M) – Šv. Rapolas Kalinauskas, vienuolis.

11.21 (M) - Švč. Mergelės Marijos Paaukojimas.

2020-10-03

SKELBIMAI

·       Spalis Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnuo.

·       Renkamos aukos Kunigų seminarijai paremti.

·       Kiekvieną ketvirtadienį 19.00 val. renkasi Suaugusiųjų sielovados Alfa kursas.

·       Spalio 16 dieną, penktadienį po vakarinių Šv. Mišių kviečiame jungtis į misijų Rožinio piligrimystę.

·       Spalio 18 dieną, ateinantį sekmadienį Misijų sekmadienis. Renkamos aukos misijoms paremti.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2020-09-23

SKELBIMAI

·       Spalis Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnuo.

·     Spalio 2 dieną, pirmą mėnesio penktadienį, visos dienos Švč. Sakramento adoracija.

·     Spalio 3 dieną, pirmą mėnesio šeštadienį 18 val. Šv. Mišiose melsime Švč. Mergelės Marijos globos.

·    Ateinantį sekmadienį - parapijos Šeimų šventė. Kiekvienose Šv. Mišiose melsimės už parapijos šeimas ir sutuoktiniai galės atnaujinti Santuokos pažadus.

·     Renkamos aukos Kunigų seminarijai paremti.

·    Jaunimo rengimas Sutvirtinimo sakramentui pamokėlės  prasidėjo. Susitikimai vyksta kiekvieną antradienį (sekantis rugsėjo 29 dieną)  17.00 val. bažnyčios konferencijų salėje. Registracija susitikimo metu.

·     Spalio 1 dieną 19.00 val. startuoja Suaugusiųjų sielovados Alfa programa.

·     Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2020-08-28

SKELBIMAI

·       Rugpjūčio 30 dieną, sekmadienį Padėkos už laisvę diena. Organizuojama piligriminė eisena į Šiluvą nuo Katauskių gyvenvietės. Pradžia 9.00 val., o 12.00 val. Šiluvos bazilikoje Šv. Mišios.

·       Rugsėjo 1 dieną, antradienį 10.00 val. mūsų bažnyčioje Šv. Mišios už naujus mokslo metus.

·       Rugsėjo 2 dieną, pirmą mėn.  trečiadienį vakaro Šv. Mišiose melsimės už ligonius.

·       Rugsėjo 4 diena, pirmas mėn. penktadienis. Visos dienos adoracija. Vakaro Šv. Mišiose melsimės į Švč. Jėzaus Širdį.

·       Rugsėjo 1-8 dienomis Trakuose vyks atlaidai.

·       Rugsėjo 7-15 d. Šiluvos Didieji Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai. Taip pat minime kardinolo Vincento Sladkevičiaus 100 gimimo metinės.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.