2019-04-12

Šiandien Viešpaties Kančios Verbų sekmadienis.

·       Ateinančią savaitę Didysis Velykinis tridienis:

Didįjį ketvirtadienį, 18.00 val. Paskutinės Vakarienės  šv. Mišios. Minime Švč. Euharistijos įsteigimą.

Didįjį penktadienį, 18.00 val.  Kristaus Kančios pamaldos . Pamaldų metu renkama  rinkliava Šv. Žemės bažnyčioms paremti.

Po pamaldų 20.00 val. kviečiame eiti Kryžiaus kelią iš Kauno Arkikatedros bazilikos į santaką. (turėti žvakutes)

Didįjį Šeštadienį, 20.00 val. Velykų vigilijos apeigos (Ugnies, Velykų žvakės, vandens šventinimas, Krikšto pažadų atnaujinimas). Prašom atsinešti žvakutes Krikšto pažadų atnaujinimui.

Didįjį Šeštadienį, nuo 9.00 iki 20.00 val. vyks Švč. Sakramento adoracija. Kviečiame adoruoti.

Balandžio 21 dieną, sekmadienį Viešpaties Prisikėlimas (Velykos).

Prisikėlimo iškilmingos Šv. Mišios ir procesija 8.00 val. ryte.

Sekančios Šv. Mišios 10.30 ir 12.00 val.

·       Antrą Velykų dieną, pirmadienį - šv. Mišios sekmadienio tvarka.

2019-03-24

SKELBIMAI

·       Kovo 30 ir 31 dienomis, mūsų bažnyčioje vyks Gavėnios rekolekcijos. Rekolekcijos prasideda kovo 30 dieną 17.00 val. Susitaikinimo pamaldomis. Rekolekcijas ves Kauno Kunigų seminarijos rektorius kun. teol. dr. Ramūnas Norkus.

·  Gavėnios liturginio laikotarpio metu mūsų bažnyčioje Kryžiaus kelias einamas kiekvieną penktadienį 17.30 val.

·    Graudūs verksmai mūsų bažnyčioje giedami sekmadieniais 7.30 val.

·  Kviečiame Gavėnios išpažintį atlikti  iki Verbų sekmadienio, neatidėliojant paskutinėms savaitėms.

·    Kviečiame paremti Caritą įsigyjant Velykines žvakutes.

·    Dėkojame visiems, kurie skiria mūsų bažnyčiai 2 procentus pajamų mokesčio dalies.

2019-03-17

SKELBIMAI

·       Kovo 21 dieną, ketvirtadienį renkasi senjorų klubas 15.00 val.

·       Kovo 22 dieną, penktadienį 12.00 val. Šv. Mišiose melsimės prašydami Šv. Jono Pauliaus II užtarimo.

·       Kovo 30 ir 31 dienomis, mūsų bažnyčioje vyks Gavėnios rekolekcijos. Pradžia kovo 30 dieną 17.00 val.. Rekolekcijas ves Kauno Kunigų seminarijos rektorius kun. teol. dr. Ramūnas Norkus.

·       Gavėnios liturginio laikotarpio metu mūsų bažnyčioje Kryžiaus kelias einamas kiekvieną penktadienį 17.30 val.

·       Graudūs verksmai mūsų bažnyčioje giedami sekmadieniais 7.30 val.

·       Kviečiame Gavėnios išpažintį atlikti  neatidėliojant paskutinei savaitei.

·       Dėkojame visiems, kurie skiria mūsų bažnyčiai 2 procentus pajamų mokesčio dalies.

2019-03-04

MŪSŲ BAŽNYČIOJE ŠV. MIŠIOS  8.00; 10.00 ir 18.00 valandomis

2019-02-15

SKELBIMAI

·       Vasario 21 dieną, ketvirtadienį, mūsų bažnyčioje 15.00 val. senjorų susitikimas prie arbatos.

·       Vasario 22 dieną , penktadienį, mūsų bažnyčioje 12.00 val. Šv. Mišios  prašant Šv. Jono Pauliaus II užtarimo.

·       Dėkojame visiems, kurie skiria mūsų bažnyčiai 2 procentus pajamų mokesčio dalies.