2019-02-15

SKELBIMAI

·       Vasario 21 dieną, ketvirtadienį, mūsų bažnyčioje 15.00 val. senjorų susitikimas prie arbatos.

·       Vasario 22 dieną , penktadienį, mūsų bažnyčioje 12.00 val. Šv. Mišios  prašant Šv. Jono Pauliaus II užtarimo.

·       Dėkojame visiems, kurie skiria mūsų bažnyčiai 2 procentus pajamų mokesčio dalies.

2019-02-10

Vasario 11 dieną, pirmadienį pasaulinė ligonių diena. Šią dieną kviečiame aplankyti ligonius ir už juos pasimelsti.

·       Vasario 14 dieną kviečiame į arkivyskupijos renginį; „Valentino diena kitaip“ (kuris vyks Kauno Žalgirio arenoje 19.00 val., bilietus galima įsigyti Biletai.lt).

·       Vasario 16 dieną , šeštadienį – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Mūsų bažnyčioje 10.00 val. Šv. Mišiose melsimės už Tėvynę.

·       Kviečiame skirti mūsų bažnyčiai 2 procentus pajamų mokesčio dalies.

2019-01-25

SKELBIMAI

·       Vasario 1 dieną, pirmasis mėn. penktadienis. Mūsų bažnyčioje visą dieną vyks Švč. Sakramento adoracija. Vakarinėse šv. Mišiose melsimės į Švč. Jėzaus Širdį.

·       Vasario 2 dieną, pirmasis mėn. šeštadienis.  Vakarinėse šv. Mišiose prašysim Švč. Mergelės Marijos užtarimo.

·       Vasario 5 dieną po vakarinių šv. Mišių 18.30 val.  Šlovinimo vakaras (veda parapijos Jaunimas). Kviečiame visus jungtis.

·       Renkama metinė  auka Bažnyčios išlaikymui. Dėkojame visiems kurie remia Bažnyčią.

2018-12-21

SKELBIMAI

·       Šis sekmadienis IV Advento sekmadienis.

·       Vyksta  Carito organizuojama žvakelių platinimo akcija „Gerumas mus vienija“ ir aukų rinkimas Carito valgyklai.

·       Kalėdaičius galima įsigyti bažnyčios vestibiulyje.

·       Renkama metinė  auka Bažnyčios išlaikymui. Dėkojame visiems kurie remia Bažnyčia.

·       Gruodžio 24 d. Kūčios.

Šv. Mišios švenčiamos: 8 val. ;  Piemenėlių šv. Mišios: 21 val.

Gruodžio 25 d.  Kristaus Gimimas (Kalėdos)

Šv. Mišios švenčiamos: 8, 9, 1030 ir 12 val.

Gruodžio 26 d. II – oji Šv. Kalėdų diena

Šv. Mišios švenčiamos: 8, 9 ir 1030 val.

2018-11-29

Šiuo sekmadienių prasideda Advento liturginis laikas, kurio metu susilaikome nuo triukšmingu pasilinksminimų. Taip pat prasideda Carito organizuojama žvakelių platinimo akcija „Gerumas mus vienija“ ir aukų rinkimas Carito valgyklai.

·       Grudžio 6 dieną, ketvirtadienį 15 val. kviečiame į senjorų susitikimą.

·       Gruodžio 4 dieną, antradienį 18 val. Šv Mišių metu meldžiame Šv. Antano užtarimo.

·       Gruodžio 5 dieną,trečiadienį 18 val. Šv Mišių metu meldžiamės už ligonius.

·       Gruodžio 7 dieną, penktadienį visos dienos adoracija. Vakarinių Šv. Mišių metu meldžiamės į Švč. Jėzaus Širdį.

·       Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti. Surinkta 8300 eu , liko surinkti dar 34000 eu.