2020-03-06

SKELBIMAI.

·       Kovo 11 dieną   trečiadienį, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, vakarinėse Šv. Mišiose melsimės už Tėvynę Lietuvą.  Po Šv. Mišių giedosime Lietuvos himną.

·       Taip pat kovo 11 dieną 10.00 val. Kauno arkikatedroje bus aukojamos iškilmingos Šv. Mišios už Lietuvą. Vyskupai kviečia tikinčiuosius dalyvauti šiose Šv. Mišiose.

·       Kovo 15 dieną sekmadienį, po sumos Šv. Mišių mūsų bažnyčioje, konferencijų salėje susitikimas prie kavos puodelio su Arkivyskupijos Šeimos centro atstovėmis.

·       Kryžiaus kelias einamas penktadieniais 17.00 val., Graudūs verksmai giedami sekmadieniais 7.30 val.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos

2020-02-22

Vasario 23 dieną, 11.30 val. mūsų bažnyčioje, konferencijų salėje paskaita „ Ezoterika, astrologija, krikščionybė“, paskaitą skaito Rugilė Daujotaitė.

·       Vasario 25 d. primename jog baigęsi eilinis liturginis laikas,  prasideda Gavėnia. Gavėnios laikotarpis skirtas pasirengti Velykoms. Kryžiaus kelias einamas penktadieniais 17.00 val., Graudūs verksmai giedami sekmadieniais 7.30 val.

·       Vasario 26 d. trečiadienį - Pelenų diena. Šv. Mišios aukojamos: 8.00, 10.00 ir 18.00 val..

·       Vasario 28 dieną, penktadienį, po vakarinių Šv. Mišių, Kryžiaus piligriminis  kelias aplink parapiją (4 km), meldžiamės už parapijiečių intencijas.

·       Vasario 29 d. šeštadienį 11.00 val. mūsų bažnyčioje savaitgalio rekolekcijos „Šv. Dvasia „ , po vakaro Šv. Mišių užtarimo malda.

·       Kovo 1 dieną, sekmadienį 11.30 val. konferencijų salėje susitikimas prie kavos puodelio su Carito savanorėmis.

2020-02-16

SKELBIMAI.

·      Vasario 16 dieną,   Šv. Mišiose meldžiamės už Tėvynę Lietuvą.

·       Vasario 20 d. ketvirtadienį 15.00 val. mūsų bažnyčioje renkasi senjorai.

·      Vasario 23 d. sekmadienį 11.30 val. mūsų bažnyčioje konferencijų salėje paskaita „ Ezoterika, astrologija, krikščionybė“, paskaitą skaito Rugilė Daujotaitė.

·       Vasario 28 dieną, penktadienį, po vakarinių Šv. Mišių, Kryžiaus piligriminis  kelias aplink parapiją (4 km), meldžiamės už parapijiečių intencijas.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2020-02-06

SKELBIMAI.

·       Vasario 11 d. antradienį, pasaulinė Ligonių diena. Kviečiame aplankyti ligonius ir pasimelsti už juos.

·       Vasario 15 d. šeštadienį 10 val.  Šv. Mišiose melsimės už a.a. kun. Bronislovą Gimžauską, minint 30 d. po mirties.

·       Vasario 16  d. sekmadienį 10.30 val.  Šv. Mišiose melsimės už Tėvynę Lietuvą.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2020-01-24

Šiandien - Dievo Žodžio sekmadienis. Pop. Pranciškus kviečia atkreipti didesnį dėmesį į Šv. Raštą, kad jis būtų uoliau skaitomas ir giliau apmąstomas.

·       Vasario 1 d. pirmas mėnesio šeštadienis. Vakarinėse Šv. Mišiose melsimės prašydami Švč. Mergelės Marijos užtarimo.

·        Ateinantį sekmadienį, vasario 2 dieną – Kristaus Paaukojimo šventė (Grabnyčios). Po kiekvienų Šv. Mišių šventinsime žvakes.