2019-06-23

SKELBIMAI

·       Šiandien švenčiame Devintines. Mūsų bažnyčioje Šv. Jono Krikštytojo atlaidai.Taip pat Kauno Arkikatedros bazilikoje po 12 val. Šv. Mišių  kviečiame į procesiją po Santakos parką.

·       Pirmadienį, birželio 24 d. Kauno Arkikatedroje bazilikoje 11.00 val. Šv. Mišios  Šv. Jono Krikštytojo garbei. Vyskupai kviečia dalyvauti kunigus ir tikinčiuosius.

·        Ministrantų stovykla: 2019 m. LIEPOS 2–5 dieną (dalyvių amžius nuo 13 iki 20 metų);  2019 m. LIEPOS 9–12 dieną (dalyvių amžius nuo 6 iki 12 metų)
Registruotis el.paštu iki birželio 25 d. (
kn.stovyklos@gmail.com).

·       Primename , kad katalikams Velykiniai išpažinčiai nustatytas laikas Lietuvoje iki birželio 29 d.

·       Birželio mėnesį, šiokiadieniais pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei mūsų bažnyčioje 18.30 val.

2019-06-10

Šiandien Šv. Dvasios Atsiuntimo šventė - SĖKMINĖS.

·       Ateinantį sekmadienį,  birželio  16 dieną , Švč. Trejybės šventė.

·       Birželio mėnesį, šiokiadieniais pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei mūsų bažnyčioje 17.30 val.

Birželio 14 dieną  mūsų Bažnyčioje 18.40 val ROŽINIO PILIGRIMYSTĖ .

2019-05-24

1.   Šį sekmadienį mūsų bažnyčioje Marijos Radijo savanoriai renka aukas naujo pastato statybai.

2.    Birželio mėnesį prasideda pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei (šiokiadieniais Švč. Jėzaus Širdies litaniją skaitysime 17.30 val.).

3.    Birželio 2 dieną, sekmadienį Tėvo diena. kviečiame pasimelsti už gyvus ir mirusius tėvus.

2019-05-10

SKELBIMAI

·     Šiandien mūsų bažnyčioje Gerojo Ganytojo atlaidai. Taip pat 12.00 val. Šv. Mišių metu bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas.             Po Šv. Mišių konferencijų salėje koncertuos ansamblis „Sūduva“.

·     Šiandien Meldžiamės už kunigus ir naujus pašaukimus.

·  Gegužinės pamaldos Švč. Mergelės Marijos garbiai mūsų bažnyčioje šiokiadieniais 17.30 val.. Kviečiame dalyvauti.

·   Gegužės 17 dieną, Penktadienį 18.40 val. parapijos Rožinio piligrimystė ( atstumas 4 km). Kviečiame jungtis visus.

·     Gegužės 15 d. Kauno kunigų seminarija (A. Jakšto g. 1) kviečia į atvirų durų vakarą. Pradžia 17.30 val

·     Kviečiame į susitikimą tarptautinės Šeimos dienos proga!
Gegužės 16 d. 18 val. Papilio g. 5, tema „Įkvėpianti tėvystė: kaip palydėti vaiką į jo pašaukimą?“ kalbės doc. dr. Nijolė Liobikienė, savo patirtimi dalysis penkių vaikų tėvai Rasa ir Vitalis Lizdeniai bei kunigas Gabrielius Satkauskas. Jūs turėsite galimybę užduoti klausimus, diskutuoti ir pasivaišinti kava.

2019-04-28

Šiandien Dievo Gailestingumo Sekmadienis.

·       Nuo gegužės mėnesio prasideda Gegužinės pamaldos Švč. Mergelės Marijos garbiai. (kas dieną prieš vakaro Šv. Mišias).

·       Gegužės 1 diena, pirmas mėn. trečiadienis. Mūsų bažnyčioje 18.00 val. Šv. Mišių metu melsimės už  Ligonius.

·       Gegužės 3 diena, pirmas mėn. penktadienis. Vakarinėse Šv. Mišiose melsimės į Jėzaus Švenčiausiąją Širdį.

·       Gegužės 4 diena, pirmas mėn. šeštadienis. Vakarinėse Šv. Mišių metu melsimės prašydami Švč. Mergelės užtarimo.

·       Gegužės 5 dieną švęsime Motinos dieną.

·       Gegužės 12 dieną mūsų bažnyčioje Gerojo Ganytojo atlaidai. Taip pat 12.00 val. Šv. Mišių metu bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas.

·       Dėkojame visiems, kurie skiria mūsų bažnyčiai 2 procentus pajamų mokesčio dalies.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.