2020-09-23

SKELBIMAI

·       Spalis Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnuo.

·     Spalio 2 dieną, pirmą mėnesio penktadienį, visos dienos Švč. Sakramento adoracija.

·     Spalio 3 dieną, pirmą mėnesio šeštadienį 18 val. Šv. Mišiose melsime Švč. Mergelės Marijos globos.

·    Ateinantį sekmadienį - parapijos Šeimų šventė. Kiekvienose Šv. Mišiose melsimės už parapijos šeimas ir sutuoktiniai galės atnaujinti Santuokos pažadus.

·     Renkamos aukos Kunigų seminarijai paremti.

·    Jaunimo rengimas Sutvirtinimo sakramentui pamokėlės  prasidėjo. Susitikimai vyksta kiekvieną antradienį (sekantis rugsėjo 29 dieną)  17.00 val. bažnyčios konferencijų salėje. Registracija susitikimo metu.

·     Spalio 1 dieną 19.00 val. startuoja Suaugusiųjų sielovados Alfa programa.

·     Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

2020-08-28

SKELBIMAI

·       Rugpjūčio 30 dieną, sekmadienį Padėkos už laisvę diena. Organizuojama piligriminė eisena į Šiluvą nuo Katauskių gyvenvietės. Pradžia 9.00 val., o 12.00 val. Šiluvos bazilikoje Šv. Mišios.

·       Rugsėjo 1 dieną, antradienį 10.00 val. mūsų bažnyčioje Šv. Mišios už naujus mokslo metus.

·       Rugsėjo 2 dieną, pirmą mėn.  trečiadienį vakaro Šv. Mišiose melsimės už ligonius.

·       Rugsėjo 4 diena, pirmas mėn. penktadienis. Visos dienos adoracija. Vakaro Šv. Mišiose melsimės į Švč. Jėzaus Širdį.

·       Rugsėjo 1-8 dienomis Trakuose vyks atlaidai.

·       Rugsėjo 7-15 d. Šiluvos Didieji Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai. Taip pat minime kardinolo Vincento Sladkevičiaus 100 gimimo metinės.

2020-08-07

.

·       Rugpjūčio 15 dieną Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų iškilmė (Žolinė). Mūsų bažnyčioje atlaidai. Šv. Mišios vyks: 9.00, 10.00, 11.00 ir 18.00 val.

Taip pat kviečiame Jus dalyvauti Žolinės  iškilmėje Pažaislyje. 14.00 – 14.50 val. Susitaikinimo sakramentas. 15.00 val. Šv. Mišios vienuolyno šventoriuje. Vadovauja Kauno arkivyskupas K. Kėvalas. Gieda Kauno valstybinis choras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis.

·       Prašome, kas galite, skirti Bažnyčiai 1,2 procento savo pajamų mokesčio (pratęsta iki rugpjūčio mėnesio 20 dienos).

2020-07-13

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

·       Šio mėnesio Šv. Tėvo intencija melstis, kad šių laikų šeimas lydėtų meilė, pagarba ir patarimas.

·       Ateinanti sekmadienį Kryžių kalne atlaidai.

2020-07-03

·       Liepos 6 dieną, pirmadienį

·       Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena. Šv. Mišios vyks 9.00 ir 18.00 val.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

·       Liepos 1-12 d. Žemaičių Kalvarijoje atlaidai.

·       Liepos 5-12 d. Marijampolėje pal. Jurgio Matulaičio atlaidai.