2018-02-15

SKELBIMAI

• Vasario 18 dieną sekmadienį po 12.00 val. Šv. Mišių konferencijų salėję meninė programa, skirta Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Dalyvauja ansamblis „Sūduva“.
  • Gavėnios laikotarpiu Bažnyčia ragina vengti triukšmingų pasilinksminimų, penktadieniais laikytis pasninko. Mūsų bažnyčioje Kryžiaus kelias bus apmąstomas gavėnios penktadieniais 17.30 val.,  o sekmadieniais 7.30 val.  giedosime Graudžius verksmus.
  • Dirbantieji 2 procentus  gyventojų pajamų mokesčio gali skirti parapijai. Detalesnės informacijos teirautis vestibiulyje arba darbo dienomis parapijos raštinėje.
  • Bažnyčios vestibiulyje kviečiame įsigyti naują žurnalo „Artuma“ numerį, taip pat maldyną „Magnificat“, meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.
  • Bažnyčia mini:

02.21 Šv. Petras Dominjonas, vyskupas, Bažnyčios mokytojas.

02.22 Šv. Petro Apaštalo Sostas, suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris aplanko katedrą ir pamaldžiai sukalba Viešpaties maldą bei Tikėjimo išpažinimą.

02.23 Šv. Polikarpas vyskupas, kankinys.

Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio ir Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos  vainikavimo 300-ųjų jubiliejinių metų proga vasario  mėnesį esame kviečiami melstis Už Lietuvą, kad visi jos vaikai atsakingai saugotų ir puoselėtų laisvės dovaną. Lietuvos Globėja, melski už mus

2018-02-09

• 2018.02.11 sekmadienis -  Pasaulinė ligonių diena. Savo maldose prisimename ligonius ir gydytojus.
  • 2018.02.11 sekmadienis lietuvos vyskupai Trakų bazilikoje Lietuvą apaukos Nekalčiausiajai Švč. M. Marijos Širdžiai. Atsiliepdami į vyskupų raginimą jungtis į bendrą maldą, per visas Šv. Mišias prieš tikėjimo išpažinimą, kalbėsime Lietuvos paaukojimo Nekalčiausiajai Marijos širdžiai maldą.
  • Vasario  12 dieną 17 val. konferencijų salėje vyks susitikimas su prof. Vytautu Radžvilu.
  • Vasario 14 – oji – Pelenų diena. Prasideda gavėnia. Šv. Mišios, kurių metu šventinsime ir barstysime pelenus, bus aukojamos šiokiadienio tvarka. Pelenų dieną tikintieji laikosi griežto pasninko.
  • Vasario 15 d. 16.45  bažnyčioje vyks renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui.
  • Vasario 16 – ąją minėsime Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetį. Ta proga mūsų bažnyčioje Šv. Mišios bus aukojamos 10.00 ir 12.30 val. šiai progai paminėti skambės Lietuvos bažnyčių varpai. Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje minint Lietuvos šimtmetį nuo vasario 14 dienos vakaro iki 16 dienos ryto vyks nepertraukiama 40 valandų Švč. Sakramento adoracija, o iškilmingos Šv. Mišios bus aukojamos vasario 16d. 10 val. Vasario 16  dieną Lietuvos vyskupai atleidžia tikinčiuosius nuo gavėnios penktadieniais privalomo pasninko.
  • Vasario 18 dieną meninę programą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui parodys ansamblis „Sūduva“. Pradžia po 12 val. Šv. Mišių.
  • Gavėnios laikotarpiu Bažnyčia ragina vengti triukšmingų pasilinksminimų, penktadieniais laikytis pasninko. Mūsų bažnyčioje Kryžiaus kelias bus apmąstomas gavėnios penktadieniais 17.30,  o sekmadieniais 7.30  giedosime Graudžius verksmus.

2018-02-04

SKELBIMAI

• 1. Šiandien pirmasis mėnesio sekmadienis. Po Sumos – Eucharistinė procesija.

• 2. Vasario 5 dieną  minėsime šventąją mergelę ir kankinę Agotą. Šv. Mišių metų šventinsime duoną ir vandenį,  kaip apsaugos ženklus nuo gaisro pavojaus.
  • 3. Vasario 7 dieną trečiadienį vakaro Šv. Mišių metu melsimės už ligonius. Vasario  12 dieną 17 val. konferencijų salėje vyks susitikimas su prof. Vytautu Radžvilu.

• 4. Vasario  15 dieną 16.45 val. Lietuvos 100-mečiui paminėti parapijoje vyks kultūrinis renginys.

• 5. Vasario 11 dieną sekmadienį Trakų bazilikoje Lietuvos vyskupai paaukos Lietuvą Nekalčiausiajai Švč. M. Marijos Širdžiai. Ganytojai kviečia ateinantį sekmadienį jungtis į maldą už Tėvynę.

• 6. Vasario 11 dieną sekmadienį melsimės už ligonius bei gydytojus. Bažnyčia minės Pasaulinę ligonių dieną.

• 7. Bažnyčios vestibiulyje kviečiame įsigyti naują žurnalo „Artuma“ numerį, taip pat maldyną „Magnificat“, meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.

2018-01-26

• Sausio mėnesį meldžiamės už krikščionių vienybę , kad pasaulis įtikėtų Kristaus tiesa ir šitaip prisidėtų prie taikos eros atėjimo.
  • Vasario mėnesį melsimės už Lietuvą, kad visi jos vaikai atsakingai saugotų ir puoselėtų laisvės dovaną.
  • Vasario 1 d. ketvirtadienį – bažnyčioje po 8.00 val. Šv. Mišių vyks Švč. Sakramento adoracija.
  • Vasario 2 d. KRISTAUS PAAUKOJIMO ŠVENTĖ (Grabnyčios). Šv. Mišios: 8.00, 10.00, 18.00 val.. Kiekvienose Šv. Mišiose bus šventinamos Grabnyčių žvakės.
  • Vasario 2 d. pirmas mėnesio penktadienis – vakarinėse Šv. Mišiose melsimės į Švč. Jėzaus Širdį aukotojų intencijomis.
  • Vasario 3 d. pirmas mėnesio šeštadienis – vakarinėse Šv. Mišiose melsimės prašydami Švč. Mergelės Marijos pagalbos.
  • Dirbantieji 2 procentus Gyventojų pajamų mokesčio kaip ir kasmet gali pervesti parapijai. Iš anksto dėkojame už aukas. Detalesnės informacijos teiraukitės darbo dienomis parapijos raštinėje.

2018-01-21

• Sausio 18 – 25 dienomis – melsimės už krikščionių vienybę. Įprastomis sąlygomis galima gauti visuotinius atlaidus tikintiesiems, kurie dalyvauja maldų už krikščionių vienybę savaitės kokiame nors renginyje.

• Sausio 22 dieną melsimės, prašydami šv. Jono Pauliaus II užtarimo.