2018 m. piligriminių kelionių planas

1. Piligriminė kelionė Kaunas - Kaišiadorys pesčiomis 2018.04.20-23.

2.  Raginti parapijos ministrantus, o taip pat ir kitus jaunuolius 2017 m. vykti pas Tiberiados brolius į Baltriškių km., kur organizuojamas tradicinis vaikinų savaitgalis.

3.Raginti parapijos vaikus ir jaunimą į Ministrantų  Arkivyskupijos organizuojamą stovyklą vasaros metu.

4. Skatinti piligrimystes į Šiluvos šventovę, kviečiant parapijos tikinčiuosius dalyvauti kiekvieno mėnesio 13 Marijos dienai, o taip pat balandžio-rugsėjo mėnesių paskutiniaisiais penktadieniais Ligonių dienos pamaldose. Rugsėjo mėn. kviesti parapijiečius vykti į Didžiuosius Švč. M. Marijos Gimimo atlaidus Šiluvoje. taip pat planuojama rugsėjo mėn. 16 dieną tradicinė parapijos aktyvo piligrimystė kelionė į Šiluvos atlaidus.

5.  Skatinti piligrimystes į Vilnių ir Kauną rugsėjo 22-23 dienomis: Susitikimai su Popiežiumi Pranciškumi.

6. Planuojama piligryminė kelionė lapkričio mėn. į Vilnių AUŠROS VARTŲ ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS GAILESTINGUMO MOTINOS ATLAIDUS.

Vadovas klebonas  mons. Kęstutis Grabauskas

2017 m. piligriminių kelionių planas

1. Raginti parapijos ministrantus, o taip pat ir kitus jaunuolius 2017 m. vykti pas Tiberiados brolius į Baltriškių km., kur organizuojamas tradicinis vaikinų savaitgalis. Taip pat į Arkivyskupijos organizuojamą stovyklą vasaros metu.

2. Kviesti parapijiečius ir jaunimą, aktyviai dalyvauti atvirų durų dienose, skirtose Pašvęstojo gyvenimo susipažinimui, kurios bus organizuojamos  2017 m.  vienuolynuose ir  Kauno Kunygų seminarijoje.

3. Skatinti piligrimystę į Šiluvos šventovę, kviečiant parapijos tikinčiuosius dalyvauti kiekvieno mėnesio 13 d. Marijos dienos, o taip pat balandžio-rugsėjo mėnesių paskutiniaisiais penktadieniais Ligonių dienos pamaldose. Rugsėjo mėn. kviesti parapijiečius vykti į Didžiuosius Švč. M. Marijos Gimimo atlaidus Šiluvoje.

4. Rugsėji mėn. planuojama tradicinė parapijos aktyvo piligrimystė į Šiluvos atlaidus.

.

Vadovas klebonas  mons. Kęstutis Grabauskas

2015 m. piligriminių kelionių planas

1. Kaip ir kasmet, planuojama bendradarbiauti su Jono Pauliaus II piligrimų centru, skleidžiant informaciją apie šio centro organizuojamas piligrimines keliones.

2. Raginti parapijos ministrantus, o taip pat ir kitus jaunuolius 2015 vasario 20-22 dienomis vykti pas Tiberiados brolius į Baltriškių km., kur organizuojamas tradicinis vaikinų savaitgalis.

3. Kviesti parapijiečius, ypač jaunimą, aktyviai dalyvauti atvirų durų dienose, skirtose Pašvęstojo gyvenimo metams, kurios bus organizuojamos 2015 m. balandžio 25 d. visuose vienuolynuose.

4. Skatinti piligrimystę į Šiluvos šventovę, kviečiant parapijos tikinčiuosius dalyvauti kiekvieno mėnesio 13 d. Marijos dienos, o taip pat balandžio-rugsėjo mėnesių paskutiniaisiais penktadieniais Ligonių dienos pamaldose. Rugsėjo mėn. kviesti parapijiečius vykti į Didžiuosius Švč. M. Marijos Gimimo atlaidus Šiluvoje.

5. Gegužės mėn. planuojama tradicinė parapijos aktyvo piligrimystė, skiriama Pašvęstojo gyvenimo metams.

Vadovė Živilė Zakarauskienė