Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija gegužį – kad vienuoliai(ės), seminaristai augintų savo pašaukimą per ugdymą, leidžiantį jiems tapti patikimais Evangelijos liudytojais. ARKIVYSKUPIJOS – už vaikus ir M. Marijos užtarimo moterims puoselėjant motinystės dovaną
Palaiminimai

 

 

Kiekvienas palaiminimas - tai Dievo pašlovinimas ir malda, kuria prašoma Jo dovanų. Dievas Tėvas laimina krikščionis Kristuje „visokeriopa dvasine palaima" (Ef 1, 3). Dėl to Bažnyčia laimina, šaukdamasi Jėzaus vardo ir, kaip įprasta, darydama šventą Kristaus kryžiaus ženklą.

Tikinčiųjų palaiminimas - kuomet dvasininkas laimina dalyvaujančius įvairiose bažnytinėse apeigose (pvz. šv. Mišios, krikštas, vestuvės).

Laiminami taip pat yra daiktai: kryžiai, paveikslai, rožiniai, maldaknygės - visa tai, ką tikintysis naudoja maldos arba liturginių apeigų metu. Visus šiuos daiktus galima atnešti į bažnyčią ir paprašyti, kad kunigas juos palaimintų. Tačiau nėra laiminami papuošalai ar kiti daiktai, kuriuose nėra krikščioniškų simbolių, arba yra su krikščionių tikėjimu nesusijusių simbolių (horoskopo ženklai, rytietiški simboliai ar panašiai).

Laiminami taip pat kryžiai, paminklai su Jėzaus, Švč. M. Marijos, kryžiaus atvaizdais, kurie pastatyti ant krikščionių kapų.

Gali būti laiminami namai, butai ar vietos, kuriose gyvena ir dirba krikščionys. Toks palaiminimas nėra magiškas veiksmas, kuris automatiškai apsaugo nuo visų negandų, tai yra pirmiausia pagalba ir paraginimas ten gyvenantiems ar dirbantiems krikščionims, kad jie su Dievo pagalba puoselėtų krikščioniškus principus savo kasdieniame gyvenime.

Dėl paminklo, buto ar namo palaiminimo reikia kreiptis į parapijos kleboną.

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas