Klebonas mons. Kęstutis Grabauskas

Gerojo Ganytojo parapijos klebono pareigose dirba nuo 2015-05-19.

Mob. tel. 8-655 36218

Kun. teol. lic. Jonas Stankevičius - bažnyčios statytojas ir parapijos bendruomenės įkūrėjas.

Klebono pareigose dirbo nuo 1998-05-01 iki 2015-05-18

Jonas Stankevičius gimė 1954 m. lapkričio 5 d. Kaune.

1975 m. - 1980 m. mokėsi Kauno Tarpdiecezinėje Kunigų Seminarijoje.

1980 m. birželio mėn. 1 d. buvo įšventintas į kunigus.

I-oji paskyrimo vieta - Šiaulių šv. Petro ir Povilo parapija - vikaras nuo 1980 m. iki 1983 m.

Nuo 1983 m. pradėjo eiti klebono pareigas įvairiose Kauno arkivyskupijos parapijose.

1995 m. - 1997 m. - studijavo VDU Teologijos fakultete magistratūroje ir gavo dogminės teologijos magistro - dogminės teologijos licenciato diplomą.

1997 m. rūpinosi Kauno arkivyskupijos kredito unijos steigimu. Ją įsteigus buvo išrinktas valdybos pirmininku ir šias pareigas eina iki šiol.

1997 m. buvo paskirtas Kauno arkivyskupijos ekonomu.

1998 m. balandžio mėn. 28 d. buvo paskirtas naujai įsteigtos Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonu.

2003 m. vasario mėn. 24 d. buvo paskirtas Kauno arkivyskupijos antrojo sinodo ekonominės veiklos komisijos nariu.

2003 m. paskirtas Kauno arkivyskupijos II Sinodo vyriausiosios komisijos nariu ir Šeimos komisijos pirmininku.

Per 10 metų subūrė parapijos bendruomenę ir pastatė Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčią. Kaip padėką už bažnyčios pastatymą 2009 m. gegužės mėn. 3 d. bažnyčios konsekracijos proga Kauno arkivyskupas metropolitas S. Tamkevičius apdovanojo aukščiausiu arkivyskupijos garbės ženklu - Šiluvos Dievo Motinos medaliu.

2012 m. kovo 11 d. Lietuvos Sąjūdžio Kauno skyrius apdovanojo I-ojo laipsnio atminimo ženklu „Su Sąjūdžiu - už Lietuvą".

2013 m. kovo 9 d. asociacija „Kovo 11-osios gatvės bendrija" apdovanojo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo medalio III-iojo laipsnio atminimo ženklu „Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas".

2013 m. balandžio 21 d., parapijai minint 15-ąsias įsteigimo metines, Kauno arkivyskupas metropolitas S. Tamkevičius įteikė padėkos raštą už padėtas pastangas ir nuolatinį savo kunigiško darbo liudijimą Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bendruomenėje.

2013 m. išrinktas Dainavos VBT (vietos bendruomenės tarybos) nariu.

2013 m. lapkričio 28 d. Kauno m. savivaldybės Dainavos bendruomenės taryba už Lietuvos laisvės kovų atminimo istorinio paveldo išsaugojimą apdovanojo Laisvės kovos didžiojo kryžiaus ordinu.

2014 m. išrinktas VBT pirmininko pavaduotoju.

2014 m. vasario 18 d. už Lietuvos laisvės kovų atminimo istorinio paveldo išsaugojimą, Kovotojų už Lietuvos laisvę atminimo įamžinimo komiteto įsteigtu apdovanojimu kaip Dainavos bendruomenės tarybos narys, apdovanotas Laisvės kovos didžiojo kryžiaus ordinu.

2015 m. balandžio 14 d. Kauno arkivyskupo metropolito S. Tamkevičiaus nutarimu atleistas iš Gerojo Ganytojo parapijos klebono pareigų.