2023-09-09
Šeimų ir jaunimo dieną Šilinėse meldėsi ir mūsų parapijos atstovai (2023)

Šeimų ir jaunimo dieną Šilinėse meldėsi ir mūsų parapijos atstovai

2023 m. rugsėjo 9-ąją į tikėjimo piligrimystę – Didžiuosius Šilinių atlaidus vyko ir Gerojo Ganytojo parapijos atstovai.

Džiaugėmės išsiilgta bendra kelione, džiugia malda drauge su daugybe bendruomenių, gausiu šeimų su vaikučiais būriu, svečiais iš Lenkijos ir Latvijos, įkvėptu ir padrąsinančiu arkivyskupo Kęstučio Kėvalo žodžiu.

Po šventųjų Mišių, piligrimystės ir agapės Šiluvoje, pakeliui namo užsukome į Ariogalos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią. Ten parapijos klebono kun. Gintauto Jankausko, tą dieną tarnavusio Šiluvoje, rūpesčiu mūsų jau laukė dvi svetingos parapijietės. Istorijos mokytoja Rita Stonytė supažindino su pagrindiniais parapijos istorijos ir bažnyčios architektūros bei meno faktais, o parapijos vargonininkė Teresė Vaitekūnaitė papasakojo apie dabartinį parapijos gyvenimą ir padėjo mūsų parapijos piligrimams bendromis giesmėmis padėkoti Šiluvos Marijai, Jėzaus ir mūsų Motinai, už sustiprintą viltį, atnaujintą džiugesį ir troškimą dar sąmoningiau ir bendruomeniškiau eiti tikėjimo keliu.

Apie Šeimų dieną Šiluvoje plačiau: kaunoarkivyskupija.lt

Dvi akimirkos iš liturgijos šventimo Šventovės aikštėje bei susitikimo Ariogalos bažnyčioje:
EUCHARISTIJA (šv. MIŠIOS)

Sekmadienį:
8, 9, 10.30, 12 ir 13 val. (katechetinės)
Pirmadienį– penktadienį:
9 ir 18 val.
Šeštadienį: 9, 10 ir 18 val.

Švč. Sakramento adoracija

Sekmadienį
po 9 val. Mišių iki 10.30 val.
Pirmąjį mėnesio penktadienį
po 9 val. Mišių iki 18 val. (išskyrus vasarą)
Kitais penktadieniais – 17–18 val.

Išpažinčių klausoma

Prieš kiekvienas šv. Mišias (vakare nuo 17.30 val.), sekmadieniais – ir šv. Mišių metu.

Bažnyčia atvira
Sekmadienį 7–14 val.
Kitomis dienomis 8–19 val.

Visos pamaldos