Pastoracinė ir ekonominė tarybos

Puslapis rengiamas.

Pastoracinė taryba

Parapijoje yra įsteigta pastoracinė taryba, į kurią yra išrinkti pasauliečiai katalikai, kurie kartu su parapijos sielovados darbuotojais savo pagalba prisideda prie vykdomos pastoracinės veiklos.

Pastoracinei tarybai vadovauja parapijos klebonas – pastoracinės tarybos pirmininkas. Pastoracinė taryba turi patariamąjį balsą ir yra valdoma pagal arkivyskupijos ordinaro nustatytas taisykles. Pastoracinės tarybos tikslas – padėti klebonui formuoti parapijos religinį gyvenimą, įtraukiant kuo daugiau tikinčiųjų į aktyvią veiklą, palaikyti parapijoje brolišką meilę ir sugyvenimą. Parapijos pastoracinę tarybą sudaro: parapijos bendruomenės atstovai, Šeimos centro atstovas, Katechezės centro atstovas, Jaunimo centro atstovas, Caritas  atstovas, Ekonominės tarybos nariai, Tikybos mokytojų metodinio centro atstovas, Suaugusiųjų sielovados centro atstovas, Šv. Rašto skaitymo grupės atstovas, Liturginės sekcijos atstovas.

Parapijos pastoracinės tarybos nariai:

• mons. Kęstutis GRABAUSKAS – tarybos pirmininkas
  • diak. Arūnas KUČIKAS (Ekonominė taryba)
  • Rolandas MAČIULAITIS (Ekonominė taryba)
  • Jolanta VALAIKIENĖ (Ekonominė taryba)
  • Vladas KAFTANIUKAS (Liturginė sekcija)
  • Jūratė KAUPIENĖ (referentė, Šv. Rašto skaitymo grupės atstovas)
  • Danguolė BACEVIČIENĖ (Šv. Rašto skaitymo grupės atstovas)
  • Stasys LENORTAVIČIUS (Liturginė sekcija)
  • Violeta POCIENĖ (Šeimos centras)
  • Romualda RIBIKAUSKIENĖ (Caritas)
  • Mykolas KULIKAUSKAS (Jaunimo centras)

Ekonominė taryba

Parapijos ekonominė taryba padeda klebonui spręsti parapijos ekonominius – finansinius klausimus.

Tarybos nariai:

• mons. Kęstutis GRABAUSKAS – tarybos pirmininkas,