ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Šv. Jono Krikštytojo atlaidai

Birželio 21 d., sekmadienį, buvo švenčiami šv. Jono Krikštytojo atlaidai. Sumos šv. Mišioms vadovavo parapijos vikaras kun. Nerijus Pipiras, po jų buvo einama procesija. Mišiose giedojo parapijos Sumos choras, vadovaujamas vargonininkės Daivos Redžepovienės.

Po Jaunimo šv. Mišių, kurioms vadovavo vikaras kun. Nerijus Vyšniauskas, vyko muzikos ir poezijos valandėlė. Gitara grojo vasaros praktikai Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčiai paskirtas Kauno kunigų seminarijos auklėtinis - Vincentas Lizdenis, savo eiles skaitė vikaras kun. N. Pipiras.