Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

Gerojo Ganytojo atlaidai Dainavos parapijoje

Balandžio 26-ąją, IV-ąjį Velykų sekmadienį, parapija šventė titulinius Gerojo Ganytojo atlaidus, kurių metu buvo minimos bažnyčios konsekracijos šeštosios metinės ir parapijos įkūrimo septynioliktosios metinės. Po sumos šv. Mišių, Kauno vyskupas augziliaras Kęstutis Kėvalas, buvo sutiktas bažnyčios šventoriuje ir su procesija palydėtas į bažnyčią. 12 val. švenčiamoms jaunimo šv. Mišioms vadovavo vysk. K. Kėvalas, kartu šv. Mišias koncelebravo mons. Artūras Jagelavičius, Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius. Šv. Mišių metu 38 parapijos jaunuoliams buvo suteiktas Sutvirtinimo sakramentas.

Šv. Mišių pabaigoje parapijos jaunimas padėkojo vyskupui už Sutvirtinimo sakramento suteikimą, o klebonui už pagalbą ruošiantis šiam sakramentui. Vyskupas K. Kėvalas perskaitė Kauno arkivyskupo S. Tamkevičiaus padėkos raštą parapijos klebonui už tarnystę parapijos klebono pareigose.


 

 

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas