Gerojo Ganytojo parapijos Carito piligriminė - pažintinė kelionė į Vilnių

2015 m. balandžio 8 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos Caritas suorganizavo piligriminę - pažintinę kelionę į Vilnių. Ekskursijoje dalyvavo vaikai iš socialiai remtinų šeimų, Caritas narės ir bažnyčios aktyvas. Kelionės metu buvo aplankytas Lietuvos Respublikos Seimas, Vilniaus arkikatedra bazilika, jos rūsiai, Aušros vartai. Piligrimai dalyvavo Dievo Gailestingumo šventovėje vystančiuose atlaiduose. Šia proga Šv. Mišias šventė klebonas - kun. Jonas Stankevičius. Dievo Gailestingumo šventovės rektorius kun. Vaidas Vaišvilas mūsų parapijos bažnyčiai padovanojo Dievo Gailestingumo paveikslo kopiją.

Dėkojame visiems, kurie finansiškai parėmė šią kelionę.