Šv. Jono Pauliaus II diena parapijos bažnyčioje

Kovo 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima šventojo Jono Pauliaus II -jo diena. Prieš šv. Mišias Rožinio maldą pravedė parapijos vikaras kun. Audrius Martusevičius.

Šv. Mišioms prie šventojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Homilijos metu klebonas kalbėjo apie šv. Joną Paulių II kaip kovotoją už žmogaus teises, taiką ir teisingumą. Reikšmingų padarinių Jono Pauliaus II veikla turėjo ir politinėje srityje. Jis daug prisidėjo prie komunistinio režimo žlugimo ir "geležinės uždangos" sugriovimo. Popiežius šv. Jonas Paulius II, 26 metus vadovaudamas Katalikų Bažnyčiai, padėjo nugalėti komunizmą Europoje.

Mišių pabaigoje buvo kalbama šventojo litanija ir malda. Suteiktas palaiminimas su šventojo Jono Pauliaus II -jo kraujo relikvija.

Šv. Mišias transliavo Marijos radijas.