Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.

Gavėnios rekolekcijos Gerojo Ganytojo parapijoje

   2015 m. kovo 21 - 22 d.d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje vyko rekolekcijos - parapijos atsinaujinimo diena. Rekolekcijų metu, visą šeštadienį parapijos salėje vyko konferencijos, skirtos vaikų ir jaunimo, priėmusių sakramentus tolimesnei katechezei. Konferencijų temos: „Krikštas: kas toliau?", „Pirmoji Komunija: kas toliau?" ir „Sutvirtinimas: kas toliau?". Konferencijas pravedė parapijos klebonas kun. teol. lic. Jonas Stankevičius, teol. mgr. Audra ir Rolandas Jakušovai, Indrė Pamarnackaitė, teol. mgr. Rasa Kazragienė ir pranciškoniškasis jaunimas, pranciškonų tretininkų atstovai ir basųjų karmelitų tretininkų atstovai, parapijos Marijos legiono „Motina geroji patarėja" atstovai.

   Po kiekvienos konferencijos vyko Dievo šlovinimas, o po jo - bendrystė prie arbatos puodelio parapijos salėje.

  17 val. buvo pravedamos susitaikymo pamaldos po jų 18 val. šv. Mišios. Joms vadovavo svečias šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas kun. Tomas Trečiokas.

   Šlovinimus pravedė, susitaikymo pamaldose dalyvavo ir šv. Mišių metu giedojo parapijos katechetė Indrė Pamarnackaitė ir Petrašiūnų parapijos jaunimas.

   Sekmadienį, kovo 22-ąją rekolekcijos tęsėsi.

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas