ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Šv. Jono Pauliaus II diena parapijos bažnyčioje

Vasario 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima šventojo Jono Pauliaus II -jo diena. Prieš šv. Mišias Rožinio maldą pravedė parapijos vikaras kun. Audrius Martusevičius.

Šv. Mišioms prie šventojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Homilijos metu klebonas kalbėjo apie Dievo žinią pasauliui - Evangeliją, kuri mums yra Geroji Jėzaus naujiena - Dievo meilės žodis žmogui. Mišių pabaigoje buvo kalbama šventojo litanija ir malda. Suteiktas palaiminimas su šventojo Jono Pauliaus II -jo kraujo relikvija.

Šv. Mišias transliavo Marijos radijas.