ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Gerojo Ganytojo parapijoje išleista pasirengimo Sutvirtinimui teorijos ir užduočių knygelė

Parapijos klebono kun. teol. lic. Jono Stankevičiaus iniciatyva yra išleista rengimo Sutvirtinimo sakramentui teorijos ir užduočių knygelė „Ateik, šventoji Dvasia!". Leidinį parengė tikybos mokytojai teologijos magistrai Audra ir Rolandas Jakušovai. Leidinį parapijos sutvirtinamųjų rengimui patvirtino parapijos klebonas teologijos licenciatas kun. Jonas Stankevičius. Leidinys parengtas pagal Kauno arkivyskupijos Katechetikos centro parengtą programą sutvirtinimo sakramentui ruoštis.

Gerojo Ganytojo parapijos
informacinis centras