ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Piemenėlių šv. Mišios

2014 m. gruodžio 24 d. - Kūčių vakarą, parapijos bažnyčioje Piemenėlių šv. Mišiomis pradėta švęsti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus gimimo šventė. Prakartėlę pašventino ir šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, koncelebravo vikaras kun. Audrius Martusevičius. Šv. Mišiose giedojo bažnyčios sumos choras vadovaujamas vargonininkės Daivos Redžepovienės. Buvo skaitomas Kauno arkivyskupo metropolito S. Tamkevičiaus ir vyskupo K. Kėvalo kalėdinis ganytojiškas sveikinimas. Klebonas sveikino parapijos bendruomenę, bažnyčioje tarnaujančius kunigus, darbuotojus ir visą aktyvą, sulaukus Kristaus Gimimo švenčių.