ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Advento renginys „Link Betliejaus"

2014 m. gruodžio 10 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos 1- 4 klasių mokinių Advento renginys „Link Betliejaus", kurį organizavo ir vedė mokyklos kapelionas kun. P. Pich ir tikybos mokytoja s. I. Rukaitė FMA. Renginio metu mokiniai meldėsi, prisiminė Jėzaus gimimo istoriją, darė bendrą Prakartėlę, kurios personažus jiems pasidaryti padėjo jų mokytojos. Giesmeles giedojo mokyklos 1- 4 kl. mokinių choras, kurio vadovė muzikos mokytoja J. Daubarienė.