Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.

Advento rekolekcijos A. Stulginskio pagr. m-klos - daugiafunkcio centro bendruomenei

   2014 m. gruodžio 18 d. A. Stulginskio pagrindinės mokyklos - daugiafunkcio centro bendruomenei buvo pravedamos Advento rekolekcijos. Bažnyčioje buvo švenčiamos šv. Mišios, kurioms vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Mišiose giedojo mokyklos moksleivių ansamblis, mokiniai skaitė šv. Rašto skaitinius, visuotinės maldos kreipinius, nešė atnašas, patarnavo prie altoriaus. Moksleiviai ir mokytojai ėjo susitaikyti su Viešpačiu Jėzumi Kristumi ir priėmė jį šv. Komunijos metu. Po šv. Mišių parapijos klebonas pasveikino gerb. direktorių ir mokyklos bendruomenę artėjančių šv. Kalėdų proga.

   Vakare 18 val. mokyklos aktų salėje buvo pravedama Adventinė vakaronė. Tėvai kartu su moksleiviais ir mokyklos bendruomene dalyvavo Kūčių vakarienėje, Kūčių stalą palaimino parapijos klebonas, buvo laužomas kalėdaitis.

 

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas