ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Prezidento A. Stulginskio mirties 45-ųjų metinių minėjimas parapijos bažnyčioje

Rugsėjo 19 dieną Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos - daugiafunkcinio centro bendruomenė minėjo vardatėvio Prezidento Aleksandro Stulginskio 45-ąsias mirties metines. Minėjimas buvo pravedamas parapijos bažnyčioje. Šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, giedojo mokyklos choras, patarnavo šios mokyklos šv. Mišių patarnautojai.

Po šv. Mišių daugiafunkcinio centro bendruomenė dalyvavo naujos sporto aikštelės atidaryme. Aikštelę pašventino parapijos klebonas kun. J. Stankevičius.