Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija gruodį – kad neįgalieji būtų dėmesio centre, o institucijos siūlytų integracijos programas. ARKIVYSKUPIJOS – kad prasidėję nauji liturginiai metai mus labiau priartintų prie Kristaus Taikos Kunigaikščio.

Šventojo Jono Pauliaus II liturginė šventė parapijos bažnyčioje

Spalio 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo švenčiama liturginė šv. Jono Pauliaus II -jo šventė. Šv. Mišioms prie šv. Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Homilijos metu vyskupas kalbėjo apie mūsų pareigas Dievui. Kaip pavyzdį dieviškajai tarnystei vyskupas iškėlė šv. Jono Pauliaus II -jo gyvenimą  ir tarnystę, kurią ištikimai vykdė. Kiekvienam iš mūsų Dievas davė užduotį žemėje, todėl yra labai svarbu ją įvykdyti, vykdant savo pareigas tiek šeimoje, tiek darbovietėje, ar mokymo įstaigoje. Prašykime šv. Jono Pauliaus II, kad jis užtartų mus pas Viešpatį ir padėtų eiti jo parodytu tarnavimo Dievui ir artimui gyvenimo keliu. Mišių pabaigoje buvo kalbama Šventojo Tėvo litanija ir malda. Dalyvavusiems buvo suteiktas Ganytojiškas palaiminimas.

Po šv. Mišių vyskupas pristatė savo išleistą fotografijų kalendorių „Šventųjų relikvijos Lietuvoje", skirtą 2015 metams. Pristatymo metu Šiaulių vyskupas papasakojo įamžintų relikvijorių istoriją.

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas