Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

KMC posėdis parapijoje

    2014 m. rugsėjo 4 dieną Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje įvyko pirmasis 2014/15 mokslo metų KMC posėdis. Jo pradžioje bažnyčioje susirinkę tikybos mokytojai meldėsi į Šventąją Dvasią. Maldai vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Toliau posėdis tęsėsi parapijos salėje. Jo metu mokytojai pasidalino kaip pradėjo mokslo metus mokyklose, klebonas pristatė naują KMC narį, tikybos mokytoją R. Patinską, kuris šiais mokslo metais ves tikybos pamokas Kauno statybininkų rengimo centre. Iki šiol šioje mokykloje tikybos pamokos nevyko. To buvo pasiekta gero bendradarbiavimo tarp mokyklos direktoriaus ir parapijos klebono dėka.

    Posėdžio dalyviai aptarė einamus KMC veiklos klausimus, ateities planus, išsirinko naują KMC sekretorę, Eriką Vidmantienę.

    Parapijos katechetė I. Pamarnackaitė paprašė mokytojus pagelbėti sukviečiant vaikus ruoštis priimti Pirmąją Komuniją.

    Posėdžio pabaigoje klebonas KMC nariams įteikė po nuotraukų albumą ir palinkėjo gerų naujų mokslo metų.

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas