POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

Šv. Jono Pauliaus II diena parapijos bažnyčioje

Birželio 22-ąją, kaip ir kiekvieno mėnesio 22 d. parapijos bažnyčioje buvo minima šventojo Jono Pauliaus II -jo diena. Šv. Mišioms prie šventojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo kun. Kęstutis Genys.

Homilijos metu kun. Kęstutis kalbėjo apie šv. Jono Pauliaus II gyvenimą ir jo įtaką šiuolaikiniam žmogui.

Mišių pabaigoje buvo kalbama šventojo litanija ir malda. Suteiktas palaiminimas su šventojo Jono Pauliaus II -jo kraujo relikvija. Šv. Mišias transliavo „Marijos radijas".

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –