Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Gerojo Ganytojo atlaidai

   Gegužės 11-ąją, IV-ąjį Velykų sekmadienį, parapija šventė titulinius Gerojo Ganytojo atlaidus, kurių metu buvo minimos bažnyčios konsekracijos penktosios metinės. Po sumos šv. Mišių, laukiant Kauno arkivyskupas metropolitas Sigito Tamkevičiaus, tikintieji turėjo galimybę pamatyti vaizdo medžiagą ir prisiminti akimirkas iš prieš penkerius metus konsekruotos bažnyčios.

   Į titulinius parapijos atlaidus atvykęs Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius buvo sutiktas bažnyčios šventoriuje ir su procesija palydėtas į bažnyčią. 12 val. švenčiamoms jaunimo šv. Mišioms vadovavo arkivyskupas S. Tamkevičius, kartu šv. Mišias koncelebravo kurijos kancleris mons. Adolfas Grušas, Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius ir parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Šv. Mišių metu 40 parapijos jaunuolių buvo suteiktas Sutvirtinimo sakramentas.

   Po šv. Mišių parapijos bendruomenė buvo kviečiama neskubėti išsiskirstyti, bet pasilikti paklausyti parapijos namuose vykusio Dainavų Dainavos didžiojo koncerto - „Tai graži šeimynėlė". Koncerte dalyvavo įvairių Kauno m. bendruomenių etnografiniai ansambliai, muzikos kapelos.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas