Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Pal. Jono Pauliaus II diena parapijos bažnyčioje

Vasario 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima Palaimintojo Jono Pauliaus II -jo diena. Šv. Mišioms prie Palaimintojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, talkino kun. Audrius Martusevičius.

Homilijos metu klebonas kalbėjo apie popiežių Joną Paulių II - kaip apie piligrimą, dalį savo pontifiko laiko skyrusį įvairiausių pasaulio kraštų tikinčiųjų lankymui. Jo aukojamose šv. Mišiose dalyvaudavo dešimtys milijonų žmonių. Apaštališkųjų kelionių metu popiežius susitikdavo su kitų konfesijų atstovais bei nekrikščioniškųjų tikėjimo bendruomenių nariais. Dėl tokių kelionių daugiausia musulmonai ir žydai ėmė palankiau žvelgti į popiežystę ir Katalikų Bažnyčią. Savo kelionės Lietuvoje Palaimintasis Jonas Paulius II ragino: „Nebijokite, Bičiuliai, atverti durų Kristui! Jis pažįsta žmogaus širdį". Šiais jo žodžiais privalome vadovautis ir šiandien.

Mišių pabaigoje buvo kalbama Palaimintojo litanija ir malda. Suteiktas palaiminimas su Palaimintojo Jono Pauliaus II -jo kraujo relikvija. Šv. Mišias transliavo „Marijos radijas".

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas