Pal. Jono Pauliaus II diena parapijos bažnyčioje

Sausio 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima Palaimintojo Jono Pauliaus II -jo diena. Šv. Mišioms prie Palaimintojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo Kristaus Prisikėlimo parapijos klebonas, Kauno dekanas - mons. Vytautas Grigaravičius, koncelebravo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Homilijos metu svečias kalbėjo apie Palaimintojo ir jau greitai būsimo šventojo Jono Pauliaus II biografiją, jo šeimos bei istorinių įvykių įtaką jo gyvenimo pasirinkimui. Palaimintojo popiežiaus Jono Pauliaus II gyvenimas - tai ryškus liudijimas to, kaip Dievo ranka veda žmogų per gyvenimą, ir koks turtingas, spalvingas ir nuostabus tampa gyvenimas, kai žmogus leidžiasi Dievo vedimui, paklūsta Jo valiai. Popiežius kvietė viso pasaulio tikinčiuosius atverti savo širdis Kristaus Evangelijai, būti ištikimais Kristui ir Bažnyčiai, drąsiai liudyti Kristų modernioje visuomenėje. Ir šis kvietimas akivaizdžiai atsispindėjo šio, jau greitai tapsiančio šventuoju, Popiežiaus gyvenime. Ypatingai daug keliavęs ir lankęs įvairias tautas, Pal. Jonas Paulius II nepaliaujamai ragino: „Atidarykite duris Kristui visų politinių sistemų, ekonominių santvarkų duris!" Taip jis siekė suvienyti viso pasaulio žmones. Iš meilės žmogui jis vykdavo į pavojingiausius pasaulio taškus, kur nepaliaujamai skelbė taiką ir meilę Dievui. Po 1993 m. Pal. Jono Pauliaus II vizito Lietuvoje - vyksta ekumeninės pamaldos, kurių metu skirtingai išpažįstantys tikėjimą jungiasi į vieningą maldą. Tegul Pal. Jonas Paulius II visada mums būna pamaldumo, šventumo, pasiaukojimo, meilės ir atlaidumo kitam pavyzdžiu.

Mišių pabaigoje buvo kalbama Palaimintojo litanija ir malda. Klebonas kun. J. Stankevičius svečiui mons. V. Grigaravičiui įteikė Gerojo Ganytojo ikoną.

Šv. Mišias transliavo „Marijos radijas".