ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

V. Kuprevičiaus pagr. m-klos Adventinis renginys

2013 metų gruodžio 20 d., penktadienį, parapijos bažnyčioje susirinko V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė švęsti adventines šv. Mišias. Tai jau tradicija tapęs mokyklos bendruomenės susibūrimas prie Viešpaties altoriaus, kuomet išgyvenamas kalėdinio laukimo metas, prisimenama artėjanti Šv. Kalėdų šventė, dėkojama Dievui už besibaigiančius metus. Šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Susirinkusiems mokytojams ir mokiniams klebonas kalbėjo apie šv. Kalėdų laukimo prasmę. Šv. Mišiose giedojo mokyklos choras. Moksleiviai bendruomeninėje maldoje meldėsi įvairiomis bažnyčios ir mokyklos intencijomis.