ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Lietuvos vėliavos diena paminėta bažnyčioje

2014 m. sausio 1 d. Kaune ketvirtus metus iš eilės Dainavos seniūnija, Lietuvos sąjūdžio Kauno taryba ir asociacija „Kovo 11-osios gatvės bendrija" iškilmingai paminėjo Lietuvos vėliavos dieną Gerojo Ganytojo bažnyčioje. Parapijos klebonas kun. J. Stankevičius pašventino parapijiečių atsineštas Lietuvos trispalves. Lietuvos vėliavos dienos proga sveikinimo žodį tarė Dainavos seniūnas A. Malinauskas, Lietuvos sąjūdžio Kauno tarybos, asociacijos „Kovo 11-osios gatvės bendrija" pirmininkas dr. R. Kaminskas. Klebonas kun. J. Stankevičius buvo apdovanotas Laisvės kovos didžiuoju kryžiumi. Minėjimą dalyviai užbaigė Lietuvos himnu.