Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.

Sutvirtinamųjų Alfa kurso savaitgalis

2013 m. lapkričio 29 - gruodžio 1 dienomis rekolekcijų namuose Truskavoje vyko jaunimo, kuris ruošiasi priimti Sutvirtinimo sakramentą, Alfa kurso savaitgalis. Savaitgalį organizavo ir vedė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos ir Vytauto bažnyčios (rektorato) katechetės. Šiame savaitgalyje kartu su mūsų parapijos jaunimu dalyvavo Vytauto bažnyčios jaunimas. Savaitgalio tema: „ Kas yra Šv. Dvasia? Kaip ji veikia? Kaip galiu būti pripildytas Šv. Dvasios?"

Penktadienio vakarą suvažiavęs jaunimas susipažino, turėjo bendrystės vakarą. Šeštadienį dalyviai klausė konferencijas, kurias vedė s. Inga Rukaitė FMA ir s. benediktinė Celina Galinytė. Po pietų dalyvavo susitaikinimo pamaldose, kurioms vadovavo kun. M. Kučinskas, buvo meldžiamasi užtarimo malda. Vakare kun. K. Rugevičius vadovavo šv. Mišioms. Po jų jaunimas drauge praleido vakarą dalyvavo jaunimui paruoštoje programoje. Sekmadienio rytą dalyviai grupelėse dalinosi išgyventa patirtimi su Dievu, dalyvavo šv. Mišiose Truskavos bažnyčioje, ir po jų išvyko namo.

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas