Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

Advento rekolekcijos A. Stulginskio pagr. m-klos - daugiafunkcio centro bendruomenei

2013 m. gruodžio 17 d. A. Stulginskio pagrindinės mokyklos - daugiafunkcio centro bendruomenei buvo pravedamos Advento rekolekcijos. Mokykloje vyko susitikimai su seserimis salezietėmis, bažnyčioje buvo švenčiamos šv. Mišios, kurioms vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Mišiose giedojo mokyklos mokytojų ir moksleivių ansamblis, mokiniai skaitė šv. Rašto skaitinius, visuotinės maldos kreipinius, patarnavo prie altoriaus. Moksleiviai ir mokytojai ėjo susitaikyti su Viešpačiu Jėzumi Kristumi ir priėmė jį šv. Komunijos metu. Po šv. Mišių parapijos klebonas pasveikino mokyklos bendruomenę artėjančių šv. Kalėdų proga.

Vakare mokyklos aktų salėje buvo pravedama Adventinė vakaronė. Tėvai kartu su moksleiviais ir mokyklos bendruomene dalyvavo Kūčių vakarienėje, Kūčių stalą palaimino parapijos klebonas, buvo laužomas kalėdaitis.

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas