Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

Parapijos jaunimo žygis į Šiluvą

2013 m. rugsėjo 14 d. mūsų parapijos Jaunimo centro nariai ir mokiniai iš parapijos teritorijoje esančių mokyklų (J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos ir Dainavos pagrindinės m-klos) - dalyvavo Šiluvoje vykusioje Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidų Jaunimo dienoje. Šią dieną organizavo Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras.

Dienos tema - „Tikiu į..." Programa prasidėjo katecheze Žaiginio bažnyčioje, kurią vedė kun. Artūras Kazlauskas. Po jos jaunimas dalyvavo piligriminiame žygyje iš Žaiginio į Šiluvos šventovę. Jo metu jaunimas meldėsi, giedojo ir klausėsi mokymų apie Sakramentus.

Jaunimui atvykus į Šiluvą, juos pasveikino Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius ir Šiluvos parapijos klebonas kun. Erastas Murauskas. Atlaidų dalyviai turėjo galimybę švęsti Susitaikinimo sakramentą. Svarbiausias šventės momentas, kuriame dalyvavo visi žygio dalyviai, buvo vakaro Eucharistija. Jai vadovavo Kauno arkivyskupas metropolitas S. Tamkevičius.

Po šv. Mišių vyko koncertas, kuriame savo kūrinius atliko grupės: „Medinių tiltų smuikai" ir „Ichtus".

Dėkojame Gerojo Ganytojo parapijos klebonui kun. Jonui Stankevičiui už suteiktą galimybę parapijos Jaunimo centro nariams dalyvauti šioje šventėje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas