ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Parapijos Katechetikos metodinio centro posėdis 2013 - 08 - 28

Š.m. rugpjūčio 28 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje įvyko pirmasis šių mokslo metų KMC posėdis, kuris prasidėjo tikybos mokytojų ir katechetų bendra malda - Žodžio liturgija, kuriai vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Jos metu klebonas tikybos mokytojams įteikė Kauno arkivyskupo Sigito Tamkevičiaus pasirašytus ir išduotus kanoninius siuntimus.

Posėdžio metu buvo aptarta ateinančių mokslo metų veikla, pasidalinta informacija apie išleistas naujas metodines priemones tikybos mokytojams, aptarti parapijinės katechezės klausimai.