ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Šv. Jono Krikštytojo atlaidai

Birželio 23 d., sekmadienį, buvo švenčiami Šv. Jono Krikštytojo atlaidai. Sumos šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas, po jų buvo einama procesija su Švč. Sakramentu aplink bažnyčią. Mišioms giedojo parapijos Sumos choras, vadovaujamas vargonininkės Daivos Redžepovienės. Pasibaigus iškilmei, parapijos kleboną dangiškojo globėjo šventės proga sveikino parapijos sielovados centro atstovai, choristai ir darbuotojų aktyvas. Atlaidų proga buvo įteikti padėkos raštai ir medaliai, skirti bažnyčios pastatymo progai paminėti ir Pal. Jono Pauliaus II relikvijoriaus įrengimui įamžinti Sumos choro seniūnei Danguolei Bacevičienei ir aktyviai bendruomenės narei, bažnyčios rėmėjai Marcelei Tamulevičiūtei.