ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Palaimintojo Jono Pauliaus II diena parapijos bažnyčioje

Gegužės 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima Palaimintojo Jono Pauliaus II diena. Šv. Mišioms, minint palaimintąjį Joną Paulių II, vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, patarnavo sielovadoje kun. Bronius Gimžauskas ir kun. Ričardas Birbilas. Po šv. Mišių prie Palaimintojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos buvo kalbama Palaimintojo litanija ir malda. Dalyvavusieji pabučiavimu pagerbė kraujo relikviją, Šv. Mišias transliavo „Marijos Radijas".