ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Vaikų Pirmosios Išpažintys parapijoje

Sausio 29 - 31 dienomis parapijos bažnyčioje vaikai, besiruošiantys Atgailos ir Eucharistijos sakramentų priėmimui, ėjo Pirmosios Išpažinties. Pradžioje buvo pravedamos Sutaikinimo pamaldos, kurioms talkino parapijos katechetė Milda Globytė ir sesuo Inga Rukaitė FMA. Sielovadai talkino Šančių Švč. Jėzaus Širdies parapijos vikaras kun. Gytis Stumbras ir pagalbininkas sielovadai kun. Kęstutis Genys. Šiais metais Atgailos ir Eucharistijos sakramentų priėmimui parapijoje ruošiasi 140 vaikų.