Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Švč. Sakramento nenutrūkstama adoracija

Į nenutrūkstamą maldos grandinę, kurios tikslas - sušildyti mūsų Tėvynėje tikėjimą į Viešpatį šiais Tikėjimo metais įsijungia parapijos bendruomenė. Eucharistinė adoracija - tai TIKĖJIMO ŠVENTĖ parapijoje, kuri padrąsina kiekvieną ateiti į asmeninį pabuvimą Viešpaties artumoje ir tylos maldoje išsakyti visus savo džiaugsmus, rūpesčius, sunkumus, ligas ir bėdas. Jėzaus Kristaus gyvas buvimas Eucharistinėje duonoje kviečia tikinčiuosius įsiklausyti į Dievo Žodį Šventajame Rašte, kuris prabyla kiekvienam asmeniškai adoracijos tyloje ir kviečia atpažinti gyvąjį Dievą kiekviename žmoguje ir gyvenimo įvykiuose, bei visame mus supančiame pasaulyje. Prašome Jėzų savo gydančia malone, prisiliesti prie mūsų žaizdų ir suteikti mums naujų dvasinių bei fizinių jėgų.

2013 m. sausio 21 d. Švč. Sakramento adoracija prasidėjo ryte 8 val. šv. Mišiomis, po kurių prie išstatyto Eucharistinio Jėzaus parapijos Marijos legiono nariai pravedė susikaupimo ir maldingumo valandėlę. Nuo 10 val. iki pietų buvimą prie eucharistinio Jėzaus pratęsė parapijoje esančių mokyklų jaunimas. Popietiniu laiku nuo 14 val. į maldos budėjimą įsijungė parapijoje Atgailos, Eucharistijos ir Sutvirtinimo sakramentų priėmimui besiruošiantys vaikai ir jaunimas. 18 val. buvo švenčiamos vakaro šv. Mišios, po kurių adoraciją iki ryto 8 val. tęsė parapijos Caritas, Šeimos centras, šv. Rašto pažinimo grupelė, Marijos legionas, giedantieji.

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas