ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Lietuvos vėliavos diena paminėta bažnyčioje

2013 m. sausio 1 d. Kaune trečius metus iš eilės Dainavos seniūnija, Lietuvos sąjūdžio Kauno taryba ir asociacija „Kovo 11-osios gatvės bendrija" iškilmingai paminėjo Lietuvos vėliavos dieną Gerojo Ganytojo bažnyčioje. Parapijos klebonas J. Stankevičius aukojo Šv. Mišias ir pašventino parapijiečių atsineštas Lietuvos trispalves. Lietuvos vėliavos dienos proga sveikinimo žodį tarė Dainavos seniūnas A. Malinauskas, Lietuvos sąjūdžio Kauno tarybos, asociacijos „Kovo 11-osios gatvės bendrija" pirmininkas dr. R. Kaminskas ir Pilietinės bendruomenės centro „Dainava" pirmininkė J. Kaminskienė. Politinis kalinys Vincas Baronas pasidalino mintimis apie Lietuvos trispalvės reikšmę sovietmečiu. Minėjimą dalyviai užbaigė Lietuvos himnu.