ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Menų darželio „Etiudas" Adventinis renginys vaikams

Gruodžio mėn. 11 dieną Kauno menų darželis „Etiudas" į parapijos bažnyčią pakvietė parapijos teritorijoje esančių vaikų darželių auklėtinius, jų mamas, tėčius, artimuosius. Vaikučiai susirinko su Advento žibintais, kuriuos pašventino vikaras kun. Ričardas Birbilas. Meninę programą „Advento skaitymai Šviesos keliu 2012" pravedė darželio Etiudas vaikų meninio ugdymo konsultacinis metodinis centras. Darželio auklėtiniai kūrė Dievui laišką savo šokiu, muzika ir darbeliais.