Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija gruodį – kad neįgalieji būtų dėmesio centre, o institucijos siūlytų integracijos programas. ARKIVYSKUPIJOS – kad prasidėję nauji liturginiai metai mus labiau priartintų prie Kristaus Taikos Kunigaikščio.

Dainavos vidurinės mokyklos Adventinis renginys „Kelias į šviesą"

   2012 m. gruodžio 4 d. Kauno Dainavos vid. m-kloje vyko pradinių klasių mokiniams skirtas Advento renginys "Kelias į šviesą".  Šiame renginyje dalyvavo ir mintimis su vaikais apie Advento laikotarpio prasmę dalinosi br. Waldemar Michalowski OFM Cap.

   Susitikimo metu tikybos mokytojos mokiniams pristatė "Kelio į Šviesą" eigą: vaikai per Adventą su mokytojų pagalba savo klasėse darys "Gerų darbelių gėlę", kurią gruodžio 20 d. atneš Kūdikėliui Jėzui kaip savo paruoštą dovaną, mokysis Advento ir Kalėdų giesmes, kiekvieną pirmadienį pamokas pradės Advento istorijos apmąstymu. Renginys baigėsi Advento vainikų pašventinimu ir palaiminimu.

   Per ilgąją pertrauką Mokytojų kambaryje buvo pašventintas Advento vainikas. Jame dalyvavo mokykloje dirbantys mokytojai. Mokyklos direktorius V. Kvederaitis pristatė svečią br. Waldemar Michalowski OFM Cap, kuris pasidalino mintimis apie Advento laikotarpį ir pašventino Advento vainiką. Šį gražų susikaupimo momentą visi kartu užbaigė bendra malda.

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas