ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Kauno Dainavos vid. m-klos adventinis rytmetys "Kalėdų žvaigždė" parapijos bažnyčioje

2012 m. gruodžio 20 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko Kauno Dainavos vid. m-klos 1 - 4 kl. mokinių Advento projekto „Kelias į šviesą" baigiamasis renginys „Kalėdų žvaigždė".  Su vaikais bendravo ir mintimis apie Kalėdų šventės prasmę dalinosi parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius ir parapijos vikaras kun. Ričardas Birbilas.

Mokiniai Advento metu mokėsi kalėdinių giesmių, kurias giedojo renginio metu ir iš gerų darbų darė „Kalėdines žvaigždes", kurias atnešę padovanojo Kūdikėliui Jėzui.

Maldos momentą prie Prakartėlės pravedė tikybos mokytojos s. Inga Rukaitė FMA ir Indrė Pamarnackaitė.