ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Parapijos aktyvo ir jaunimo išvyka į kard. V. Sladkevičiaus muziejų

2012 m. gruodžio 8 d. Gerojo Ganytojo parapijos choristai, patarnautojai ir kiti aktyvūs parapijiečiai lankėsi Kardinolo Vincento Sladkevičiaus memorialiniame bute - muziejuje. Vedėja Irena Petraitienė supažindino su gyvenamąja aplinka, papasakojo apie Kardinolo gyvenimą, atskleidė jo asmenybės bruožus.

Po savaitės - gruodžio 14 d. vedėja Irena Petraitienė susitiko su jauniausiais Gerojo Ganytojo parapijos atstovais - patarnautojais, adoruotojomis ir vaikais, besiruošiančiais Sutaikinimo ir Eucharistijos sakramentams. Išgirdę pasakojimą apie Kardinolo vaikystę ir gyvenimo kelią, vaikai noriai dalinosi savo išgyvenimais. Po šilto ir nuoširdaus pokalbio jaunieji parapijiečiai pasirašė muziejaus lankytojų knygoje.