Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

Negimusio kūdikio dienos minėjimas Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje

 

    2012 m. lapkričio 23 d. parapijoje paminėjome Negimusio kūdikio dieną. Šią dieną 1955 m. tuometinio sveikatos ministro įsakymu buvo įteisinti abortai. Nuo to laiko daugybė vaikelių nebeišvydo saulės šviesos, o daugelis jų mamyčių visą gyvenimą nebesijautė laimingos.

    Parapijos Šeimos centro nariai parengė meninę dekoraciją ir pakvietė pasimelsti už kūdikius, kuriems mes neleidome gimti. Šv. Mišioms vadovavo kun. Kęstutis Genys. Savo homilijoje jis ragino prašyti atleidimo malonės mamoms, kurios negali atleisti sau netgi sulaukę garbingo amžiaus. „Palaimintas yra Dievo gailestingumas. Savo meilę mes galime duoti tik per meilę. Melskime neapsisprendusioms jaunoms širdims tvirtumo", - kalbėjo kunigas Kęstutis. Visuotinėje maldoje dėkojome už vaisingumo dovaną, prašėme išminties gydytojams ir įstatymų leidėjams, kad jie gintų ir gerbtų žmogų  nuo pradėjimo momento iki natūralios mirties. Susirinkusieji uždegė žvakeles už negimusiųjų sielas, buvo dalijama brošiūra „Kai skausmas nepraeina".

    Po šv. Mišių vyko susitikimas su sese Aloyza. Prie arbatos puodelio Šeimos centro nariai dalijosi savo kasdieniniais rūpesčiais ir džiaugsmais. Sesuo Aloyza Malinauskaitė SJE papasakojo apie maldos grupių praktiką kitose parapijose, supažindino su šv. Rašto skaitymo grupelių praktika.

 

Parapijos šeimos centro informacija

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas