Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.

Kauno miesto tikybos mokytojų renginys Gerojo Ganytojo parapijoje

    2012 m. lapkričio 22 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko renginys „Tikybos pamokos netradicinėje aplinkoje", skirtas Tikėjimo metams paminėti. Renginyje dalyvavo Kauno miesto mokyklose dirbantys tikybos mokytojai. Jį vedė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos tikybos mokytojai. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC veiklą pristatė Kauno Dainavos vid. mokyklos tikybos mokytojos s. Inga Rukaitė FMA ir Indrė Pamarnackaitė. Pamoką vedė tikybos mokytojos Audra Jakušovienė ir Erika Vidmantienė.

67

 

68

 

   Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos tikybos mokytojas Egidijus Randis pristatė gitaros mokymo grupelės veiklą ir kaip per ją padeda mokiniams atrasti Dievą ir labiau įsijungti į parapijos bendruomenės gyvenimą. Taip pat pasidalino su mokiniais išgyventa patirtimi kelionėse į Taize susitikimus ir išvykose su plaustais.

   Po šio pasidalinimo  mokytojai buvo pakviesti į Bažnyčią, čia pagerbė Palaimintojo Jono Pauliaus II-jo kraujo relikviją. Relikvijos pagerbimo liturgijai vadovavo kun. Kęstutis Genys.

71

   Mokytojams buvo įteiktas CD, kuriame buvo įrašyta renginio metu naudota metodinė medžiaga.

   Bažnyčioje vestibiulyje tikybos mokytojai susipažino su bažnyčios dokumentų ir Šventojo Rašto įvairių leidimų paroda pavadinimu „Tikėjimo šviesa", skirta Tikėjimo metams paminėti.

68
 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas