ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Palaimintojo Jono Pauliaus minėjimas

2012 m. spalio mėn. 22 d. parapijos bažnyčioje buvo švenčiama palaimintojo Jono Pauliaus II -jo minėjimo diena. Iškilmingų Šv. Mišių šventimui vadovavo Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila, koncelebravo vyskupo generalvikaras - mons. Gintautas Kuliešius,  parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius ir Kauno kunigų seminarijos prefektas kun. Kęstutis Genys, patarnavo diakonas Deividas Baumila ir du kunigų seminarijos klierikai. Po Šv. Mišių prie palaimintojo Jono Pauliaus II-jo kraujo relikvijos buvo kalbama Palaimintojo litanija, suteiktas palaiminimas.

Kiekvieno mėnesio 22 dieną yra kviečiami svečiai iš įvairių parapijų, kad galėtų pasimelsti ir pabūti prie Palaimintojo, pagerbiant jo kraujo relikviją.