Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.

Gerojo Ganytojo atlaidai ir festivalis „Dainavų Dainava"

Ketvirtąjį šv. Velykų sekmadienį parapijoje buvo švenčiami tituliniai - Gerojo Ganytojo atlaidai. Kartu, bendradarbiaujant su Dainavos seniūnija, jau treti metai organizuojamas festivalis Dainavų Dainava, kuris veikiausiai taps tradiciniu atlaidų akcentu. Atlaidų ir festivalio savaitgalio renginiai vyko balandžio 27 - 29 d.d. bažnyčioje ir Dainavos parke.

Balandžio 27 d. bažnyčios salėje vyko konferencija tema: „Dainavos gyventojų iniciatyvumas - stiprios bendruomenės pagrindas". Konferenciją vedė Dainavos seniūnijos seniūnas Alvydas Malinauskas, susirinkusius sveikino parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, LR Seimo nariai K. Kuzminskas ir S. Stoma, visuomenės veikėja V. Boreikienė, Kauno m. savivaldybės tarybos sekretorius M. Šivickas. Pranešimus skaitė. I. Leliūgienė (KTU socialinių mokslų profesorė), R. Kaminskas (Asociacijos "Kovo 11-osios gatvės bendrija" pirmininkas) ir kiti dalyviai. Po konferencijos ir kavos pertraukėlės festivalio  programa tęsėsi Dainavos parkelyje, šalia bažnyčios pastatytoje scenoje. Po iškilmingo šventės atidarymo, Dainavos rajono mokyklų ir įstaigų vėliavų įnešimo bei po sveikinimo kalbų vyko Dainavos mikrorajono vaikų ugdymo įstaigų pasirodymai.

 

 

18 val. parapijos bažnyčioje buvo švenčiamos šv. Mišios už gyvuosius ir mirusius Dainavos seniūnijos gyventojus. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius.

Balandžio 28 d., šeštadienį, Dainavos parke vyko įvairios sportinės rungtys, o po jų - nugalėtojų apdovanojimai. Apdovanojimus įsteigė Partizanų g. II-osios seniūnaitijos seniūnaitis E. Vaičikauskas. Popietę festivalis persikėlė į greta parko esančią A. Stulginskio pagr. mokyklą. Čia vyko romantinės dainos vakaras „Pavasaris, meilė ir tu". 18 val. parapijos bažnyčioje buvo švenčiamos šv. Mišios, kurioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Buvo meldžiamasi už parapijos bendruomenę, minint parapijos įkūrimo 14-ąsias metines. Taip pat buvo minimi Palaimintojo Jurgio Matulaičio liturginiai metai.

 

 

Balandžio 29-oji - Gerojo Ganytojo sekmadienis - atlaidai. Sumos šv. Mišioms vadovavo pranciškonų provincijos ministras br. kun. Astijus Kungys OFM, koncelebravo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius ir kun. Audrius Martusevičius. Giedant sumos chorui, buvo einama procesija su Švč. Sakramentu aplink bažnyčią.

 

 

 

Kunigas brolis Astijus OFM pašventino Gerojo Ganytojo ikoną, kurią nutapė Betliejaus seserų vienuolyno sesuo. Ikoną kaip dovaną nuo parapijos kunigų ir darbuotojų klebonui įteikė parapijos vikaras.

Pabaigoje klebonas įteikė apdovanojimus - medalius, skirtus parapijos bažnyčios pastatymo ir Palaimintojo Jono Pauliaus II relikvijoriaus įrengimo paminėjimui įamžinti - svečiui br. kun. Astijui Kungiui OFM, seniausiems parapijos darbuotojams ir talkininkams - tai D. Redžepovienei, R. Mačiulaičiui, M. Liaudanskui.

 


 

 

 

12 val. šv. Mišiose giedojo ir po Mišių meninę programą atliko Kaišiadorių meno mokyklos Rumšiškių skyriaus moksleivių ansamblis, vadovaujamas Daivos Redžepovienės.

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas