Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija lapkritį – už popiežių, kad vykdytų savo misiją Šventosios Dvasios padedamas ir toliau tikėjime lydėtų jam patikėtą kaimenę. ARKIVYSKUPIJOS – kad naujai atrastume Ligonių sakramento dvasinę naudą ir nebijotume naudotis.

Kauno arkivyskupijos kurijos ir Kauno A. Stulginskio pagrindinės mokyklos

bendradarbiavimo sutarties pasirašymas

2012 m. balandžio 21 dieną 18 val. Aleksandro Stulginskio mokyklos bendruomenė dalyvavo Šv. Mišiose, kurioms vadovavo Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius kartu koncelebravo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius ir kun. Mindaugas Pukštys.

Po Mišių buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis Kauno arkivyskupijos kurijos ir Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos. Sutartį pasirašė Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius ir mokyklos direktorius Vytautas Dubauskas. Mokykla oficialiai tapo Kauno arkivyskupijos partnerė.

Mokyklos dramos studija, vadovaujama mokytojos Nijolės Mieliauskienės, parodė spektaklį -pamoką pagal K. Voitylos pjesę „Prieš juvelyro parduotuvę".

Mokykla tapusi daugiafunkciniu centru (priimami vaikai nuo 3 metų ir mokosi iki 10 klasės) ir toliau aktyviai bendradarbiaus su Gerojo Ganytojo parapija.

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas