ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Padėkų įteikimas už dalyvavimą Kalėdiniuose renginiuose

2012 m. sausio 15 d., sekmadienį, po 13-os valandos katechetinių šv. Mišių buvo įteiktos padėkos parapijos mokyklų mokytojams ir mokiniams, dalyvavusiems tarpmokyklinėje gerumo akcijoje „Ką padarėte vienam iš mažiausiųjų, man padarėte" ir taip pat už dalyvavimą tarpmokyklinėje prakartėlių ir kalėdinių puokščių parodoje „Mums gimė Išganytojas!".

Apdovanojimai taip pat buvo paruošti ir perduoti Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus pataisos namų auklėtiniams ir pedagogams, kurie pagamino ir padovanojo parapijos bažnyčiai prakartėlę.